Tak blisko śmierci głodowej - wojna dotknęła ...

Fundacja Ktoś
organizator skarbonki

Edit: W dniu 10.08.2022 przekazaliśmy uzbierane środki z tej skarbonki w kwocie 150 Euro. Nie jest to duża kwota, ale powrót do zdrowia w przypadku takich koń to długa i kosztowna droga więc każda kwota pomaga. Zgodnie z celem tej skarbonki pieniądze zostały przekazane dla tych właśnie ewakuowanych koni, które walczyły o życie.

Obraz, który odsłania prawdę o wojnie, a jest zaledwie maleńkim fragmentem wielkiego cierpienia, którego doświadczają zarówno ludzie jak i zwierzęta.

Ten koń, wraz z czterema innymi został znaleziony na terenie okupowanym przez wojsko rosyjskie w Charkowie. Konie były bliskie śmierci głodowej, wycieńczone i zaniedbane.

Trwa walka o ich życie! W imieniu stadniny w Charkowie, która je przyjęła prosimy Was o pomoc w tej walce. To stadnina koni, której pomagamy od początku wojny, mimo, że sami borykają się z problemem utrzymania to nie pozostają obojętni i reagują, gdy inne zwierzęta potrzebują pomocy. Udzielili pomocy między innymi również kangurom ze zbombardowanego parku dla zwierząt w Charkowie, przyjmują psy i koty. My też nie bądźmy obojętni!

Liczy się każda wpłata i udostępnienie.

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

E.

50 zł

Dorota

Boże drogi ... czy ten świat zwariował zupełnie! Przekleństwo wojny i ludzkiego okrucieństwa wobec niewinnych stworzeń!!
10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
7%
757 zł Wsparło 13 osób CEL: 10 000 ZŁ