Pomóżcie nam zakończyć okrucieństwo!

4 dni do końca
Wsparły 23 osoby
660 zł (13,2%)
Brakuje jeszcze 4 340 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 4 Sierpnia 2020

Zakończenie: 30 Października 2020

11 Września 2020, 12:36
Interwencja

Odnośnie przeprowadzonych dwóch interwencji na terenie Małkinii: po pouczeniach oraz rekontrolach, stan bytowania zwierząt uległ poprawie. U jednego z właścicieli szczeniaki biegały po ulicy, znalazły dobre domy, a suczka zostanie wysterylizowana, co do drugiego miejsca właściciel poprawił warunki w kojcach, ponieważ były zanieczyszczone, a psy siedziały w odchodach, były 24 godziny, dzień w dzień w kojcach, jednak zwierzęta mają być wypuszczane, mężczyzna obiecał sprzątać u psów. Obydwóch właścicieli po nakazie wykonania szczepień okazało książeczki z aktualnymi szczepieniami. 

Dalej miejsca te są pod naszą obserwacją. Za jakiś niedługi czas znowu sprawdzimy psiaki. 

O dalszych losach zwierząt będziemy informować. 

Jeśli chcecie wspomóc nas w podejmowaniu interwencji 

link do zbiórki podajemy poniżej:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ograniczmyokrucienstwo

Pokaż wszystkie aktualizacje

31 Sierpnia 2020, 10:59
Faktury za paliwo

Umierają zarobaczone, nieszczepione! Suczki rodzą szczeniaki, bo nie są sterylizowane. Szczeniaki giną pod kołami aut lub z powodu chorób nieleczonych.

Są głodzone, lub dostają w wiadrach pomyje! Nie są kastrowane i sterylizowane. Nie są leczone. Uwiązane na łańcuchach lub kablach! Bez możliwości schronienia przed deszczem, zimnem czy słońcem!

Pies wiejski, maltretowany, poniżany, głodzony i chory. Wszyscy to znamy, wszyscy oglądamy, chcemy nadal na to patrzeć? Pomóżcie nam je ratować! Chcemy poprawić warunki bytowania zwierząt właścicielskich, zwłaszcza w obszarach wiejskich, jak również zgłaszać znęcanie nad zwierzętami. Pełną parą chcemy ruszyć z pomocą zaniedbywanym psom i kotom na prywatnych posesjach. 

Potrzebny jest budżet, byśmy mogli realnie ratować zwierzęta z tragicznych warunków od ludzi, którzy tylko podają się za ich opiekunów, bo tak naprawdę wcale nie dają im miłości, oraz możliwości do rozwoju, normalnego życia i zdrowia. Maltretują psy i koty, jak również zwierzęta gospodarcze.

Poprzez sprawdzanie gospodarstw prywatnych, chcemy ograniczyć znęcanie nad zwierzętami. Naszym celem jest zarówno upominanie i wspieranie właścicieli, chociażby przez zakup karmy dla zwierząt, odrobaczanie, szczepienie czy sterylizację, jak również zapobieganie okrucieństwu, jakie ma miejsce na prywatnych, wiejskich posesjach. Zabezpieczać będziemy także psy i koty chore, umierające, zapewniać im leczenie, badania i odpowiednie pożywienie.

Zebrane pieniądze posłużą nam do:

- opłacenia kosztów dojazdu i transportu zwierząt;

- zakupu odrobaczenia;

- opłacenia szczepień;

- zakupu karmy;

- opłacenia zabiegów sterylizacji i kastracji.

Dlaczego potrzebujemy pieniędzy ?

Są nam one niezbędne do udzielania pomocy głodnym, maltretowanym i chorym zwierzętom. Chcemy pomagać. Zabierać zwierzęta oprawcom i sprawiać by były zdrowe oraz szczęśliwe. Pragniemy ograniczać rozmnażanie, a zabiegi sterylizacji i kastracji do tanich nie należą! Chcemy leczyć. Paliwo to też wydatek, a musimy dojechać do zwierząt.

Poprzez posiadane środki możemy realizować nasze cele, w tym założenia statutowe organizacji. Będziemy mieć rzeczywiste możliwości ratowania psiaków i kociaków. Ograniczymy rozmnażanie, co zminimalizuje problem bezdomności i znęcania nad zwierzętami. Będziemy skuteczni tu i teraz!

Pomogli

Ładuję...

4 dni do końca
Wsparły 23 osoby
660 zł (13,2%)
Brakuje jeszcze 4 340 zł
Wesprzyj