Pilnie potrzebne ogrodzenie dla zwierzaków

Wsparło 5 osób
90 zł (3%)
Brakuje jeszcze 2 910 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 14 Kwietnia 2019

Zakończenie: 14 Lipca 2019

Bunia jest stróżem w otwartym azylu dla kociaków. Dawno temu znalazła się na ulicy - jakiś niedobry człowiek ją wyrzucił. Jako szczeniak trafiła pod dach wiejskiej chaty i tam już pozostała. Dzisiaj Bunia pilnuje stada kociaków, które też ktoś kiedyś porzucił.

Taka smutna historia, która zakończyła się happy endem dla wszystkich. Potem stary dom ze zwierzakami przejęliśmy my, niezależni wolontariusze. Teraz kiedy jesteśmy już stowarzyszeniem, chcieliśmy zrobić więcej dla tych zwierzaków.

Bunia nie ma ogrodzenia i jest narażona na różne niebezpieczeństwa. Azyl jest w fazie organizacji, ale ciągle brakuje pieniędzy. Na bieżąco wydajemy na najpotrzebniejsze rzeczy: jedzenie dla zwierzaków, utrzymanie czystości, opał przez całą zimie, żeby ogonki miały ciepło, weterynarza. Pomagamy tylko i wyłącznie dzięki Waszym wpłatom – darowiznom. Jako stowarzyszenie tworzymy azyl, takie Rancho w dolinie – Osadę bezdomnego zwierzaka, gdzie zwierzaki mają czuć się swobodnie, jak w domu. Obecnie jest tam jeden piesek i kilka przygarniętych, porzuconych kociaków, które czują się szczęśliwe, mogą pobiegać, ponieważ przestrzeni nie brakuje, pospinać się po drzewach czy po dachu. Dużo jednak jeszcze pieniążków potrzeba, aby azyl-osada wyglądał, tak jak wyglądać powinien... Nieopodal jest droga, po której coraz częściej jeżdżą samochody. Bunia nieraz się tam zapędza. Musimy ją chronić, aby nie stało jej się nic złego. Dlatego konieczne jest ogrodzenie terenu, po którym zwierzaki się poruszają.

A kiedy już będziemy mieli bezpieczne ogrodzenie, będziemy mogli przyjąć kolejne zwierzęce biedy, samotne i porzucone, których nikt nie chce. Bo kochamy zwierzęta i chcemy, aby w naszym otoczeniu były szczęśliwe. Nie możemy liczyć na dotacje z urzędu, możemy, kochani, liczyć tylko na Was – na Wasze dobre serducha, na Wasze wpłaty. Razem zrobimy to szybciej, bo przecież siła jest w nas! A zwierzaki będą mogły czuć się bezpieczniej.

Wpłacając na konto zbiórki nie pomagasz nam. Pomagasz tym bezbronnym czworonogom, bezdomnym i nieszczęśliwym, których w ostatnim czasie przybywa coraz więcej. Pomożesz?

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
0 zakończonych zbiórek
Wsparło 5 osób
90 zł (3%)
Brakuje jeszcze 2 910 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość