Puchatkowóz dla Okienka życia dla królików i ...

Kochani, w zeszłym roku próbowaliśmy wygrać samochód, by zapewnić bezpieczny transport królikom i gryzoniom przebywającym pod opieką Okienka życia

Nie udało się, ale środki zebrane wtedy w skarbonce, czekają na uzupełnienie, byśmy mogli taki samochód zakupić 

Bardzo prosimy Was o pomoc, liczy się ilość unikatowych wpłat na tą zbiórkę, a nie zebrana kwota (unikatowa wpłata, czyli wpłata z różnych adresów mailowych)

Wpłać choć 1zł, udpstępnij i poproś o to znajomych i rodzinę- każdy z nich może pomóc wygrać nam konkurs i zdobyć środki na zakup samochodu, jest nam naprawdę niezbędny.

Anonimowy Pomagacz

W każdym tygodniu jeździmy po 40km w jedną stronę na wizytę, do tego dochodzą transporty maluchów na zabiegi, odbiory z zabiegów i badań, wizyty u kardiologa (70km), tomografie, interwencje itp. To kilkaset km każdego miesiaca

Pod naszą opieką znajdują się króliki, świnki morskie, szynszyle, chomiki, myszki, koszatniczki. Część z nich jest niepełnosprawna i przewlekle chora, wymagają więc częstszych wizyt kontrolnych. To ponad 130 małych pyszczków mogących liczyć tylko na nas- i na Was! :) 

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Prowadzimy Bezpieczną przystań dla niepełnosprawnych królików i gryzoni- koniecznie odwiedź nas na Fb i poznaj naszych podopiecznych :) 

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę i udostępnienie :) <3 

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

5 zł

Paulina

💚
5 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

512 zł

Irena Darwińska

1 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
8 491,13 zł
Wsparło 1 237 osób