Walczymy o lepsze jutro kociąt!

Wsparło 15 osób
497 zł (6,21%)
Brakuje jeszcze 7 503 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 18 Listopada 2021

Zakończenie: 28 Lutego 2022

Kochani, pilnie potrzebujemy Waszej pomocy! Kiedy odbiera się dziennie kilka  zgłoszeń trudno na wszystkie zareagować zabraniem kotów pod opiekę fundacji. Kilka dni temu dostaliśmy zgłoszenie... Starsza Pani ma u siebie około 60 kotów w tym 16 małych.

Kotki niekastrowane co spowodowało taką ich ilość. Nie jesteśmy w stanie wszystkich przygarnąć... Dlatego potrzebujemy Państwa pomocy. Poszukujemy domów tymczasowych a najlepiej, żeby los uśmiechnął się do kociaków i znalazły kochający, ciepły dom z pełną miską i kochającym człowiekiem. Koty wymagają też leczenia, odrobaczenia a najmłodsze wizyty u okulisty.

Nie wiemy, czy uda się uratować wszystkie kocie oczka. Bardzo prosimy również o karmę, bo starszej Pani nie starcza już na karmę dla kociąt. Kotki przebywają, gdzie im się podoba, w domu, budynkach gospodarczych oraz na wolności.

Nie możemy tak tego zostawić. Kociaki potrzebują naszej pomocy. Kochani, chcemy jak najszybciej zacząć kastrację i leczenie kotów, jednak pod sobą już mamy wiele kotów i jeszcze wiele niezapłaconych faktur. Z tego powodu musimy prosić o pomoc finansową. Najmłodsze wymagają wizyty u okulisty, oczka są w tragicznym stanie.

Prosimy też o karmę, można ją dostarczyć do nas do fundacji bądź pracowni sukien ślubnych i wieczorowych na ul. Rembielińskiego 6 a. Jeśli ktoś jest spoza Płocka i chciałby nam pomóc, to prosimy o kontakt. Prosimy też o pomoc w kupnie tabletek na odrobaczenie! Kochani wierzymy, że z waszą pomocą uda nam się uratować te bidulki i zapewnić im godne życie. Nie możemy pozwolić im umrzeć! Prosimy, a wręcz błagamy o pomoc.

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 15 osób
497 zł (6,21%)
Brakuje jeszcze 7 503 zł
Wesprzyj