Nie pozwól Łatce odejść w schronisku

Big 81f349b3 9f85 4c35 a85c d107aa2cd65c
Wsparło 50 osób
1 025 zł (102,5%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 12 Stycznia 2018

Zakończenie: 12 Lutego 2018

Łatka to ok. 8-letnia sunia, która do schroniska trafiła z 8 szczeniakami. Jak to często bywa - szczeniaki znalazły domy, a Łatka? Czeka na dom już 4 lata...

W ostatnim czasie ze schroniskiem skontaktowała się pani, która zaoferowała Łatce dom. Sunia natychmiast  trafiła do gabinetu weterynaryjnego. Badanie kliniczne wykazało, że Łatka ma guza w jednym sutku... Załamaliśmy się. Dlaczego los musi płatać nam takie figle? Dlaczego właśnie teraz, gdy sunia ma szansę na wspaniały dom, wszystko musi się walić? Dlaczego ona?
Postanowiliśmy jednak nie poddawać się i walczyć o sunię. Przecież guza można usunąć, przecież wszystko jeszcze może być dobrze.


Łatkę czeka teraz szereg badań, bez których nie możemy poddać jej zabiegowi mastektomii. Jest to badanie krwi, badanie USG i RTG - w celu wykluczenia przerzutów do płuc.

Niestety, sytuacja finansowa schroniska jest nadal bardzo ciężka. W schronisku przeważają psiaki stare i chore, które często na stałe przyjmują leki. Dlatego postanowiliśmy pomóc Łatce.

Ogłaszamy zbiórkę na diagnostykę i zabieg Łatki, który otworzy jej drzwi do nowego domu. Koszt całego leczenia to prawie 1000 zł. Pomóżmy tej cudnej suni pojechać do nowego domu. To dla niej szansa, by w końcu poznać, czym jest prawdziwa miłość.

Pomogli

Ładuję

Organizator
6 aktualnych zbiórek
43 zakończone zbiórki
Wsparło 50 osób
1 025 zł (102,5%)
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość