Neska po urazie kręgosłupa przestała chodzić, tylko szybka diagnostyka i operacja pozwolą jej wrócić do zdrowia!

PILNE!
13 dni do końca
Wsparło 78 osób
4 060,60 zł (54,14%)
Brakuje jeszcze 3 439,40 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 19 Lipca 2021

Zakończenie: 30 Września 2021

Ma 8 lat i zachorowała na zwyrodnieniowe zapalenie stawu krzyżowo-lędźwiowego. Zrobiliśmy RTG i okazało się, że potrzebne jest badanie rezonansem i zabieg na kręgosłupie. Są to koszty przewyższające moje możliwości (ok. 1300 zł rezonans + trzeba wykonać zabieg).

Kilka lat temu opiekunka suczki imieniem Neska zmarła. Neska została przygarnięta przez nowych opiekunów, trochę czasu zajęło zaadoptowanie się do nowych warunków. Troskliwa i cierpliwa opieka zaowocowała rozwojem suczki, nauką wielu sztuczek i zabaw.

Niestety, 8-letnia sunia zmaga się z poważnym problemem zdrowotnym. Zaczęła się walka o jej zdrowie i dalsze życie.

Neska z dnia na dzień stała się smutna, osowiała. Przestała siadać i chodzić co zaniepokoiło opiekunów i poskutkowało wizytą u lekarza weterynarii. Po konsultacjach i badaniu RTG okazało się, że Neska ma znaczne zwyrodnienie w odcinku lędźwiowo-krzyżowym oraz niezborność kończyn. Pani doktor podała leki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe oraz antybiotyk.

Suczka wymaga dalszych badań rezonansem w celu zlokalizowania ogniska bólu i wdrożenia odpowiedniego leczenia. Prawdopodobnie będzie wymagała operacji kręgosłupa. Udana operacja i późniejsza rehabilitacja pozwolą Nesce stanąć stabilnie na łapkach i powrócić do ukochanych spacerów. Koszty rezonansu, operacji i ewentualnej długiej rehabilitacji przewyższają możliwości finansowe opiekunów.

Bardzo prosimy o wsparcie, ponieważ leczenie suni daje jej możliwość powrotu do sprawności i przeżycie kolejnych lat pełnych zabawy i psiej miłości.

UWAGA!
Ze względu na prawdopodobne uszkodzenie kręgosłupa ustalono termin rezonansu oraz prawdopodobnej operacji na środę 21 lipca – dlatego z całego serca prosimy Was o pomoc i wsparcie w pokryciu kosztów, które będą astronomiczne.

Z góry wszystkim Wam dziękujemy za nawet najmniejsze wpłaty, prosimy także o udostępnienie tej zbiórki na Waszych profilach w mediach społecznościowych.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
65 zakończonych zbiórek
13 dni do końca
Wsparło 78 osób
4 060,60 zł (54,14%)
Brakuje jeszcze 3 439,40 zł
Wesprzyj