Potracił ją samochód - potrzebuje operacji

3 dni do końca
Wsparło 19 osób
832 zł (41,6%)
Brakuje jeszcze 1 168 zł

Rozpoczęcie: 8 Października 2022

Zakończenie: 1 Grudnia 2022

Godzina: 02:00

Wspaniała koteczka, której los nie oszczędzał zbiera środki na swoją operacje...

Dostaliśmy informację o kociakach potrzebujących pilnie pomocy - bezdomna kotka okociła się na nieużytkowanej posesji mieszczącej się nieopodal głównej ulicy. Mama wraz ze swoimi dziećmi często przebiegała między rozpędzonymi samochodami... Ich życie było zagrożone.

Sytuację utrudniał też fakt, że o kociakach poinformowała naszą wolontariuszkę starsza Pani, która przyszła do jej miejsca pracy, niestety wyszła nie zostawiając dokładnego adresu i numeru telefonu. Udało nam się ustalić ulicę na której mogą przebywać kociaki, ale za każdym razem podczas objazdu terenu nie mogliśmy na nie trafić...

Po kilku tygodniach starsza pani wróciła z informacją, że zostały tylko dwa kociaki i jeden z nich został poważnie potrącony przez samochód i ma problem z chodzeniem... Koteczka jak najszybciej została zabrana do weterynarza, gdzie postawiono straszna diagnozę - uszkodzona główka kości udowej. Dodatkowo jest stan zapalny, który powoduje straszny ból.

Kotkę czeka poważna operacja, która pozwoli jej żyć bez bólu. Niestety koszty zabiegu są BARDZO WYSOKIE, ale to jest jej jedyna szansa na normalne życie.


Błagamy o wsparcie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
14 aktualnych zbiórek
369 zakończonych zbiórek
3 dni do końca
Wsparło 19 osób
832 zł (41,6%)
Brakuje jeszcze 1 168 zł