Operacja dla Sztefika!

Zbiórka zakończona
Wsparło 51 osób
1 164 zł (38,79%)

Rozpoczęcie: 15 Maja 2020

Zakończenie: 31 Lipca 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Poznajcie Sparco zwanego Sztefikiem. Ten radosny, pełen życia i chęci na psoty piesek w ciągu zaledwie kilku dni stał się przygaszonym, apatycznym, cierpiącym i niesprawnym zwierzakiem. Z dnia na dzień praktycznie przestał się samodzielnie poruszać. Jego oczy gasły z każdą chwilą. Po odwiedzeniu weterynarza, serii badań krwi oraz badaniu tomografem komputerowym postawiono diagnozę - ucisk rdzenia kręgowego ciężkiego stopnia.

Jedynym ratunkiem jest operacja. Na chwilę obecną piesek bardzo cierpi, ma również ogromny problem z załatwianiem swoich potrzeb fizjologicznych. Na szczęście nie doszło do przerwania nerwu, co daje pomyślne rokowania po operacji, której koszt to 3000 zł. Apelujemy do wszystkich miłośników czworonogów i ludzi dobrego o pomoc.

Sztefik już na początku swojego życia miał pod górkę. Pierwsze miesiące swojego życia spędził u słynnej wróżki Teresy z Będzina wraz z wieloma psami czy kozami. U niej wolnością cieszyły się tylko te psy, którym udało się wydostać z piwnic i pozamykanych pokoi. Często były poranione. Niebadane, nieszczepione żyją w zamkniętym azylu wróżki Teresy. Następnie dzięki pomocy Fundacji SOS Dla Zwierząt udało się znaleźć dla pieska szczęśliwą rodzinę.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
1 zakończona zbiórka
Wsparło 51 osób
1 164 zł (38,79%)