Moczowody w pochwie - zbieramy na operację Lusi

Zbiórka zakończona
Wsparło 360 osób
3 797 zł (105,47%)

Rozpoczęcie: 11 Października 2018

Zakończenie: 16 Października 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Lusia, zwykły kundelek pośród tysięcy psów w potrzebie. Historia jakich wiele, pies traci dom, traci opiekuna, staje się bezdomny. Trafiła pod opiekę Krasnali, grupy pomocowej, która ratuje bezdomne psy.

Lusia zaprzyjaźnionym transportem trafiła do hoteliku, gdzie pod czujnym okiem miała w spokoju oczekiwać na nowy dom. Niestety, nie poszło tak jakbyśmy sobie to wymarzyli.

Lusia w hotelu notorycznie podsikiwała pod siebie, chodziła w pampersach, spała na podkładach. Nijak nie potrafiliśmy sobie poradzić z tą sytuacją, wszystko wyjaśniło się po szczegółowej diagnostyce weterynaryjnej. 

Choruje na obustronną ektopię moczowodów. Co to znaczy? Mówiąc najprościej, to wada genetyczna, która sprawia, że moczowody wchodzą w pochwę, a to prowadzi do przewlekłego stanu zapalnego i bez operacji usnąć tej wady nie sposób. Dla nas to jak cios obuchem prosto w głowę!

Dziewczynka potrzebuje operacji - bez niej szybko pojawią się problemy z nerkami i niestety Lusi grozi zwyczajnie śmierć. Skrupulatnie szukaliśmy specjalisty, który podejmie się operacji, a ta obarczona jest wysokim ryzykiem. Jest młodziutka, ma rok, przed nią jeszcze całe życie. Chcemy żeby żyła, żeby była szczęśliwa, załuguje na to.

Lusia będzie operowana w Gliwicach. Operować będzie dr Jacek Cymbryłowicz oraz dr Piotr Trębacz.

Operacja to - 2500 zł, do tego tomografia z kontrastem - 800 zł. Musimy doliczyć pobyt w szpitalu, minimum 3 dni - 300 zł. Dojazd na trasie Leszno - Gliwice – tego kosztu jeszcze nie znamy. Razem daje nam to kwotę minimum 3600 zł.

Pomóżcie nam Kochani. Pomóżcie Lusi! Zobaczcie jaka jest radosna!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 360 osób
3 797 zł (105,47%)