Mysia ma guza sutka... Zawieziemy ją razem na operację?

Zbiórka zakończona
Wsparło 12 osób
254 zł (101,6%)

Rozpoczęcie: 10 Maja 2019

Zakończenie: 10 Czerwca 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Mysia to malutka suczka, która sporo czasu spędziła w schronisku, nim została zauważona i zabrana do domu tymczasowego.

Okazała się wspaniałą istotką: delikatną, łagodna, cichą i bardzo spragnioną kontaktu z człowiekiem. Udało nam się pokonać problemy dermatologiczne (wypadająca sierść), a kąpiele lecznicze i zmiana karmy znacznie poprawiły stan skóry.

Już raz prosiliśmy o pomoc dla Mysi – na pokrycie kosztów operacji guza na listwie mlecznej. Niestety, Mysię czeka jeszcze jedna operacja - usunięcie  guza na drugim sutku. Może dlatego, pomimo starań wielu osób i wiary suczki w człowieka, Mysia nie znalazła nowego domu i nadal przebywa w domu tymczasowym.

Koszt tej drugiej operacji guza listwy mlecznej i potem opieki pooperacyjnej to 250 zł; bez tej operacji nie jest możliwe zapewnienie Mysi dobrego, szczęśliwego życia, a takie należy się każdemu psu. Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich ludzi, którym los zwierząt w potrzebie nie jest obojętny,  o wsparcie.

Prosimy o pomóc w opłaceniu kosztu operacji Mysi, aby już całkowicie zdrowa mogła cieszyć życiem u boku człowieka. Wierzymy, że po tej operacji wszystko będzie dobrze i w niedalekiej przyszłości Mysia stanie się dla kogoś całym światem.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
21 zakończonych zbiórek
Wsparło 12 osób
254 zł (101,6%)