Oreo zbiera na lepsze życie. Musimy opłacić h...

Anna Ołtun
organizator skarbonki

Anna Ołtun

Anna Ołtun 

OREO ZBIERA NA LEPSZE ŻYCIE

Oreo został znaleziony po koniec sierpnia i aż do dzisiaj czekał na swojego właściciela w gminnym kojcu. Niestety, jak to się często zdarza, nie zgłosił się nikt. Czy to możliwe, żeby tak piękny psiak był niczyj? Czy może po prostu już się znudził  i został porzucony lub nie warty zachodu i odebrania z kojca? Tego nie wiemy. 

Wiemy jednak, że Oreo jest cudownym psiakiem, który potrzebuje pomocy. Ponad miesiąc zamknięcia za kratami gminnego kojca nie pomogło mu w walce ze swoimi lękami. Oreo to wycofany psiak, bez cienia agresji lecz również, na ten moment,  bez szansy na nowy dom. Dopiero gdy uda się otworzyć tego wspaniałego psiaka i pokazać mu, że ludzie mogą być cudownymi towarzyszami, będziemy w stanie znaleźć mu nową kochającą rodzinę. 

Dlatego właśnie dzisiaj zawiozłyśmy Oreo do płatnego hoteliku, gdzie razem z behawiorystą będzie pokonywać swoje lęki i uczyć się życia na nowo. To właśnie po to powstała ta zbiórka. Musimy opłacić hotelik, niestety na ten moment konto naszej fundacji świeci pustkami. Prosimy o pomoc ❗❤️

Wsparli

150 zł

Edyta M.

Powodzenia!
50 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowy Pomagacz

150 zł

Kasia Fio

80 zł

Anonimowy Pomagacz

❤️
X zł

Janka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
52%
782 zł Wsparło 11 osób CEL: 1 500 ZŁ