Pomóżmy staremu Oskarowi uzbierać na operację i długotrwałe leczenie

Zbiórka zakończona
Big 5aaff094 6d93 415e 8ce0 74be3351fb31
Wsparło 99 osób
984 zł (100,41%)

Rozpoczęcie: 20 Września 2017

Zakończenie: 20 Listopada 2017

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Otrzymaliśmy prośbę o pomoc finansową dla starszej Pani, której 14-letni pies wymaga natychmiastowej operacji i leczenia. Pani niedawno straciła męża i nie wyobraża sobie stracić kolejnego członka rodziny, psa Oskara, który ma już 14 lat i jak się okazało - jest poważnie chory.

Oskara poznaliśmy w gabinecie weterynaryjnym. Jest około 15-kilogramowym mieszańcem, sympatycznym, spokojnym starszym psiakiem, który ciągle się drapie -  ma bardzo poważne problemy skórne. 

Drapanie doprowadziło do wtórnych infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Oskar jest starym, niekastrowanym samcem, jego jedno jądro jest zmienione nowotworowo, przez co konieczna jest pilna operacja.  Koszty leczenia i zabiegu znacznie przekraczają możliwości finansowe właścicielki, która została sama z ukochanym psem i niewielką rentą.

Koszty pomocy Oskarowi to potrzeba wykonania niezbędnych badań przed operacją (badania krwi, echo serca), sama operacja usunięcia guza i wyzyty kontrolne po zabiegu oraz leki poprawiające kondycję skóry.  Łącznie to aż albo tylko około 700 zł, pod warunkiem, że pies zareaguje na leki, a operacja przebiegnie bez komplikacji. Dla starszej samotnej kobiety to aż 700 zł.

To kwota, która nie pozwala jej ratować życia przyjaciela. Prosimy Was o pomoc. Może uda się uzbierać choć część tej sumy? Może jakoś na raty uda się pomóc Oskarowi? Do pieniędzy potrzebnych na leczenie i operację doliczyliśmy kwotę na specjalistyczną, weterynaryjną, hypoalergiczną karmę dla Oskara.

W Was nadzieja.

Pomogli

Ładuję

Organizator
7 aktualnych zbiórek
43 zakończone zbiórki
Wsparło 99 osób
984 zł (100,41%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość