Tylko wspólnie możemy zmieniać los zwierząt..! .

 

Anonimowa Pomagaczka

Jesteśmy Inspektorami Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt OTOZ Animals.

Codziennie toczymy walkę z ludzkim okrucieństwem i bezmyślnością ratując bezbronne, cierpiące, pozbawione właściwej opieki, a niekiedy doświadczające wielkiej krzywdy zwierzęta. Nigdy nie wiemy, jakich zaniedbań względem nich dopuścił się człowiek i jakie koszty w związku z tym trzeba będzie ponieść. Nasze działania i zaangażowanie są w pełni charytatywne, nie dostajemy za nie żadnego wynagrodzenia oprócz wdzięczności uratowanych zwierząt. Liczba zwierząt na naszym utrzymaniu praktycznie nigdy się nie zmienia, a koszty są zawsze tak samo wysokie!


Staramy się opłacać leczenie zwierząt na bieżąco, lecz mimo wsparcia Darczyńców nie mamy wystarczającej kwoty, by opłacić zaległe faktury..


Dochodzą wydatki związane z utrzymaniem zwierząt - przede wszystkim droga karma specjalistyczna gdyż większość zwierząt jest chora, leki, hoteliki, jak domów tymczasowych brak..


Przemierzamy setki kilometrów, wykonując interwencje, które nam zgłaszacie. Dzięki takim wyjazdom udało się nam się poprawić byt wielu zwierząt pozostawiając właścicielom odpowiednie zalecenia, porady, ale i wsparcie dla tych najbiedniejszych w postaci karmy, akcesoriów lub porządnej budy.

Każde nasze działanie wobec zwierząt nie pozostaje bez wpływu na ich los, który w pełni zależy od nas - ludzi.

Pomóżcie nam pomagać, bez Waszej pomocy i wsparcia jest to niemożliwe. Najważniejsze jest dla nas to aby zwierzęta otrzymywały niezbędną pomoc weterynaryjną i aby miały zapewniony odpowiedni pokarm i warunki bytowe.

Prosimy Was bardzo, wesprzyjcie naszych podopiecznych. One same nie mogą prosić o pomoc, są zagubione, skrzywdzone, chore. To w Was jest nadzieja dla nich.

Jeśli nie jesteś w stanie pomóc UDOSTĘPNIJ, być może post dotrze do osób, które będą w stanie pomóc. Dziękujemy!!!

Wsparli

5 zł

Dominika Burdyl

Proszę pomagajcie dalej!
10 zł

Anonimowa Pomagaczka

1 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Lila

20 zł

Basia z Wrocławia

1 zł

Marta

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
126 zł
Wsparło 14 osób