Fado - wychudzony i chory, szuka nowego życia

Wsparło 8 osób
176,04 zł (22%)
Brakuje jeszcze 623,96 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 5 Grudnia 2020

Zakończenie: 3 Maja 2021

Nasz nowy podopieczny - Fado... Nadrzędnym celem każdej organizacji prozwierzęcej powinna być pomoc ludziom i zwierzętom - zabranie psa to ostateczność.

Fada poznaliśmy jakiś czas temu, poprzez zgłoszoną nam interwencję dotyczącą zaniedbanego psiaka. Podczas kontroli nie wyglądał dobrze, nie był leczony i odpowiednio żywiony.

Właściciel jednak wydawał się nie mieć złych zamiarów, a stan zwierzaka rzucaliśmy na karb problemów finansowych. Tak więc pomagaliśmy - opłacaliśmy wizyty u weterynarzy i zamawialiśmy specjalistyczną karmę, aby psiak doszedł do siebie i był w pełni zdiagnozowany.

Właściciel niestety miał problem ze stawianiem się na wizyty, których Fado wymagał i kontakt się urwał... Ponowiliśmy interwencję - Fado niestety znowu wyglądał źle, a właściwie jeszcze gorzej niż przed rozpoczęciem leczenia.

Kolejny raz zawiedliśmy się na ludziach, ponownie nie udało się nam prześwietlić mężczyzny na tyle, aby zobaczyć, że to się nie uda. Przepraszamy...

Fado trafił do nas - u weterynarza stwierdzono znaczne wychudzenie, wzdęcia i odwodnienie... USG wykazało niestety dodatkowo przepuklinę i cysty na prostacie. Malucha czekają więc minimum trzy operacje - usunięcie cyst, przepukliny i kastracja...

Przed jakąkolwiek zabiegiem trzeba jednak najpierw odżywić Fadusia. Chłopiec zamieszka w domu tymczasowym u Pauliny (bardzo dziękujemy!).

Uruchamiamy zbiórkę na jedzonko i operacje - bardzo prosimy o wsparcie. Wiemy, za nikomu nie jest teraz łatwo i wielu trzy razy ogląda każdą monetę, ale bezdomniaki nie poradzą sobie bez nas, a my nie poradzimy sobie bez choćby najmniejszych datków.

Może ktoś zechciałby zakupić chłopakowi dobrą karmę? Np. Wiejską Zagrodę - sprawdziliśmy, posmakowała mu.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
23 aktualne zbiórki
24 zakończone zbiórki
Wsparło 8 osób
176,04 zł (22%)
Brakuje jeszcze 623,96 zł
Wesprzyj