Ogrzejmy marznące zwierzęta nie tylko ciepłem...

Do naszego przytuliska w Bojanie trafiają zwierzęta, które wyrwaliśmy się z piekła zgotowanego im przez swoich poprzednich właścicieli.  Opiekujemy się również porzuconymi czworonogami lub tymi, które  ucierpiały w wyniku wypadków komunikacyjnych.

Psy i koty wymagające leczenia przebywają w  ogrzewanych pomieszczeniach i dochodzą  tam do zdrowia.

 Chcemy przygotować się do zimy, jednak obawiamy się stałego wzrostu cen węgla. Kupiliśmy już 3 tony ekogroszku – za kwotę 10 050 zł, ale starczy to tylko na 1,5 miesiąca! Dodatkowo część pomieszczeń dogrzewamy piecykami elektrycznymi, które  generują kolejne koszty.

W naszym ośrodku oprócz psów i kotów przebywają również zwierzęta gospodarskie – konie i krowy, świnie, a nawet lama i osiołek – poznajcie historię kilku uratowanych zwierząt!

W ubiegłym roku nasz oddział wykonał 1407 interwencji dot. niehumanitarnego traktowania zwierząt, ratując życie  i zdrowie zwierząt, w tym roku niestety liczba interwencji  nie maleje!

Piesek Okruszek i kot Macius, tak bardzo nie chciały się rozstać, że razem z uratowanym z łańcucha Okruszkiem czekają u nas na adopcję!

Anonimowy Pomagacz

Przysłowie "jak pies z kotem" w przypadku tych dwóch przyjaciół niedoli mówi jedno-MAMY CHOCIAŻ SIEBIE. Mały Okruszek na ciężkim łańcuchu i jego koci kumpel od dwich dni zanjduja sie w naszym ośrodku. 

Anonimowy Pomagacz

Siri – jedna z wielu kotek chora nieuleczalnie na FIV.  W naszym ośrodku opiekujemy się chorymi i starszymi kotami, część z nich zapewne zostanie u nas na zawsze. Zapewniamy im codzienną opiekę lekarską oraz ciepłe ogrzewane kociarnie z dużymi wybiegami!

Anonimowy Pomagacz

Nela została znaleziona na początku wojny przy zbombardowanym domu na Ukrainie. Straciła rodzinę i dom, a teraz szuka nowego życia w Polsce.

Anonimowy Pomagacz

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom!

Wsparli

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Patrycja

10 zł

Nika

20 zł

Iwa i Brysia

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
3%
798 zł Wsparło 26 osób CEL: 20 000 ZŁ

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej