OTOZ ANIMALS Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce

OTOZ ANIMALS Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Monika Baliszewska

E-mail m.baliszewska@schroniskodabrowka.pl

Telefon 607540557

Lokalizacja Luzino, pomorskie

Schronisko w Dąbrówce koło Wejherowa, prowadzone jest przez OTOZ Animals od stycznia 2008 roku.

Kiedy przejmowaliśmy to miejsce, było ono gehenną zwierząt stworzoną przez poprzednich właścicieli. Schronisko dziś zupełnie nie przypomina tego okropnego obrazu, który wciąż tkwi nam w pamięci.

Nieustannie poprawiamy warunki w jakich przebywają nasi podopieczni. Budujemy duże przestronne kojce z zadaszeniem oraz wybiegi na których psy mogą się do woli wyszaleć. Co roku modernizujemy schronisko. Wymieniamy stare budy na nowe i zabezpieczamy je przed nadchodzącą zimą. Dokonujemy renowacji kojców typu aldaz. W schronisku znajdują się ciepłe pomieszczenia dla psów po zabiegach weterynaryjnych oraz dla suk z młodymi. Zwierzęta są pod stałą opieką weterynaryjną. Wszystkie są sterylizowane, czipowane, szczepione i odrobaczone.

Nasz zespół składa się z pracowników, dla których praca w schronisku jest również pasją i stylem życia. Jesteśmy grupą dynamicznych i kochających zwierzęta osób. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie aby tworzyć naszym czworonogom jak najlepsze możliwe warunki. Wspieramy osoby, które adoptują od nas zwierzęta tworząc jedną dużą rodzinę dla szczęśliwych adopsiaków i kociaków.

Prowadzimy różnego rodzaju akcje edukacyjne dla dzieci i młodzieży, które mają na celu uświadomienie młodych ludzi o bezdomności zwierząt, potrzeby sterylizacji czyli świadomej adopcji. Rozmawiamy też o codziennej pracy w schronisku i zachęcamy do spacerów z naszymi psiakami.

Pomogli

Ładuję...