OTOZ Animals Inspektorat Działdowo

OTOZ Animals Inspektorat Działdowo

Reprezentant Krzysztof Pikiel

E-mail dzialdowo@otoz.pl

Telefon 736847000

Lokalizacja Działdowo, warmińsko-mazurskie

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals zostało założone 3 października 2001 roku i jest stowarzyszeniem działającym na podstawie Ustawy prawo o stowarzyszeniach z dnia 7 kwietnia 1989 r. (Dz. Ustaw Nr 20 poz. 104 ze zm.).


OTOZ Animals uzyskało status organizacji pożytku publicznego. Krajowy Rejestr Sądowy nr 0000069730. Dzięki temu wszyscy, którzy chcą podarować naszym podopiecznym 1% swojego podatku, mogą nas wspierać.


OTOZ Animals utrzymuje kontakty międzynarodowe m.in. z World Society for Protectionof Animals, której jest członkiem. OTOZ współpracuje także z RSPCA i Compassion In World Farming.


Stowarzyszenie jest dobrowolnym, samorządnym trwałym zrzeszeniem o celach niezarobkowych. OTOZ Animals nie prowadzi działalności gospodarczej.
* Obecnie posiadamy 30 Inspektoratów i prowadzimy 11 schronisk w całej Polsce.
* W ciągu ostatnich 14 lat uratowaliśmy i oddaliśmy do adopcji 62 874 psy i 28 741 kotów to razem 91 615 zwierząt! Wykonaliśmy w tym czasie 46 640 interwencji ratujących życie i zdrowie zwierząt!
* Prowadzimy działania związane z ochroną zwierząt gospodarskich.
* Interweniujemy w przypadkach okrucieństwa wobec zwierząt.
Członkami OTOZ są osoby związane z ruchem ochrony zwierząt w ramach lokalnych organizacji, kierownicy i pracownicy schronisk, znający z praktyki potrzeby bezdomnych zwierząt oraz lekarze weterynarii.
Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals od 2002 roku jest członkiem Światowej Organizacji Ochrony Zwierząt WSPA z siedzibą w Londynie, skupiającej ponad 400 organizacji z 70 krajów na świecie

Inspektorat Działdowo został powołany by nieść pomoc i przeciwdziałać niehumanitarnemu traktowaniu zwierząt. Bez Państwa pomocy nie jesteśmy w stanie pomagać . Prosimy pomóżcie nam uczynić świat lepszym.