Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Kochani, dzięki Wam zebraliśmy prawie 160 tys. na pomoc zwierzakom! To ogromne wsparcie dla Fundacji i Stowarzyszeń, dla których ostatni czas jest potwornie ciężki. Otuliliście dobrocią tysiące zwierząt. Brak nam słów, by wyrazić naszą wdzięczność do Was!
Fundacja Kundelek przeznaczyła otrzymane środki na opłacenie rachunków za ogrzewanie szpitalika i kociarni. Dzięki temu chore zwierzaki i kundelkowe koty mają ciepło i przytulnie.


Łapcie też kilka słów podziękować od Fundacja Mon Ami:
"Z wielką radością informujemy, że dzięki Waszej pomocy oraz wsparciu Fundacji Ratujemy Zwierzaki, udało nam się zakupić opał na zimę dla naszych psich seniorów. 🐶❄️
Dzięki temu nasze staruszki mogą teraz cieszyć się ciepłem i komfortem w mroźne dni.
Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Wasze wsparcie i zaangażowanie! To dzięki Wam zima dla naszych podopiecznych jest znacznie łatwiejsza do przetrwania."


Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie tych, którzy najbardziej ze wszystkich potrzebują pomocy!
Dziś obchodzimy Dzień Kundelka - to idealna okazja, by przypomnieć, jak wiele zawdzięczamy Waszemu wsparciu w ramach naszej akcji "Otul ciepłem zwierzaki".
Fundacje i Stowarzyszenia, ratujące zwierzaki, dzięki Wam opłacą leczenie i kupią leki, nie będą musiały martwić się o brak środków na utrzymanie azyli, będą mogły ogrzać zwierzaki, kupić karmę, ciepłe posłania i wszystko inne, czego potrzebują bezdomne zwierzęta. Jesteście ich aniołami stróżami!

Dostajemy ogrom próśb od Fundacji i Stowarzyszeń, które codziennie walczą, by związać koniec z końcem i utrzymać azyle dla swoich podopiecznych, dlatego postanowiliśmy zwiększyć kwotę zbiórki. Razem możemy pomóc jeszcze większej liczbie zwierzaków w potrzebie.
Nie zapominajmy o tych zwierzakach, one zasługują na miłość i ciepło. Dziękujemy za każdą wpłatę i każde dobre słowo! Zadbajmy o to, by zwierzaki nie zamarzły i tej zimy. Wiemy, że Wasza dobroć dla zwierząt nie zna granic!
Wasza moc dobrych serc sprawiła, że osiągnęliśmy już ponad 80% celu! Mamy cel, aby pomóc jak największej liczbie zwierząt, by nie marzły zimą. Wierzymy, że pomożecie nam zamknąć zbiórkę!
Dzięki zebranym środkom Fundacje i Stowarzyszenia będą mogły ogrzać swoje azyle. Przy rosnących cenach prądu takie wsparcie będzie niezmiernie ważne. Wszyscy ze strachem czekają na zimę, bo wiedzą, że będzie ciężko, nie wiedzą tylko jak bardzo...
W naszej akcji "Otul ciepłem zwierzaki" bierze udział kilkadziesiąt Organizacji charytatywnych, w których żyje kilkaset zwierząt. To jest ogromna liczba czworonogów, potrzebujących pomocy.
Jeśli jeszcze nie założyłeś skarbonki dla swojej Organizacji, poniżej instrukcja, jak to zrobić.

A już niebawem rusza konkurs "Łap Dotacje na Organizacje", który w poprzednich latach cieszył się ogromnym zainteresowaniem Darczyńców oraz Organizacji. W tym roku nie zwalniamy tempa! Aż 19 Organizacji otrzyma od nas dotacje w łącznej wysokości 580 tys. zł. na ratowanie zwierząt.
Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie tych, którzy najbardziej ze wszystkich potrzebują ratunku!
Bezdomne zwierzęta znajdują się w dramatycznej sytuacji. Czas, przestrzeń i fundusze są ograniczone, a wiele niewinnych zwierząt cierpi z powodu ludzkiej obojętności. Wysokie koszty leczenia, jedzenia i utrzymania mogą zaważyć na losie niejednej organizacji zajmującej się ich pomocą...
Zwierzęta potrzebują naszej pomocy bardziej niż kiedykolwiek. Dlatego ogłaszamy nową edycję akcji charytatywnej z okazji Światowego Dnia Zwierząt - "Otul ciepłem zwierzaki". Naszym celem jest zebranie funduszy, które pozwolą przetrwać zwierzętom w potrzebie! W ubiegłym roku zebraliśmy ponad 178 000 zł na pomoc dla zwierząt! To ogromny sukces, który nie byłby możliwy bez Waszej solidarności i dobrych serc!
#otulciepłemzwierzaki - to hashtag naszej akcji. Oznaczajcie nas w mediach społecznościowych, dzielcie się zdjęciami swoich pupili owiniętych ciepłym kocykiem lub wrzucajcie je na swoje profile, używając hashtaga #otulciepłemzwierzaki.
Dla wielu bezdomnych zwierząt jedynym doświadczeniem jest gorzki smak samotności, porzucenia i bólu. Część z nich znalazła już schronienie w azylach, które mogą nie przetrwać do nowego roku. A potrzeby wciąż są ogromne… Marzymy o tym, aby zjednoczyć ludzi z całego świata, by wspólnie otulić te bezbronne istoty ciepłem i miłością. Dołączcie do nas w niesieniu pomocy!
Załóż skarbonkę dla wybranej przez siebie Organizacji lub wesprzyj zbiórkę - środki powędrują do Organizacji, które biorą udział w akcji. Skarbonkę może założyć także każda Organizacja, która potrzebuje wsparcia!