Otul Ciepłem FRAPki

Maria Terlecka
organizator skarbonki

Jesteśmy maleńką fundacją, bo Fundacja RAP to zaledwie dwie osoby, Marysia i Paweł, za to z wielką miłością do psiaków w potrzebie. Kochamy je na maksa i robimy wszystko, by znaleźć im Ludzi Na Zawsze.

Mamy pod opieką psiaczki małe i duże, szczeniaki i seniorów, psiaki półdzikie i w trakcie socjalizacji. Bardzo, bardzo was prosimy o pomoc finansową, bo bez niej nie damy rady utrzymać naszych Podopiecznych. Bardzo się o to teraz martwimy.

Dla naszej fundacji każda Wasza wpłata i każda pomoc rzeczowa mają olbrzymie znaczenie. 

Anonimowy Pomagacz

Obecnie musieliśmy podjąć decyzję, by nie przyjmować nowych podopiecznych. Po prostu nie mamy za co pomagać:( Adopcje stoją, koszty rosną, a nasze wydatki  miesięczne (bez kastracji, leków, badań) sięgają 7 tys. zł. brutto. To olbrzymia suma dla dwóch osób. Olbrzymia. 

Nasze psiaki, z racji ich specyfiki i potrzeb, mieszkają w hotelikach domowych. Są wśród nich starsze pieski, pieski w trakcie socjalizacji, pieski trudne adopcyjnie, a nawet jeden szczeniak, którego nikt nie chce pokochać z powodu chorego serduszka. 

Anonimowy Pomagacz

Każdy tydzień jest pełen "roboty" i wydatków. Tylko w tym tygodniu Figaro idzie dwa razy na badania, Gonzo na rozszerzone badania roczne (Gonzo jest dzikim psiulkiem), walczymy też z zaniedbaniami u naszego śleputka Jureczka.

Anonimowy Pomagacz

Gdybyśmy mieli szansę na zabezpieczenie kosztów przez 3 miesiące byłoby to dla nas WYBAWIENIEM!!!!!

Z góry dziękuję, że chwilę z nami spędziłeś/-aś i przeczytałeś/-aś tą zbiórkę. 


❤❤❤ Po ciuchu trzymam kciuki, że nie przejdziesz wobec naszej prośby obojętnie ❤❤❤

------

Kim jesteśmy?

Dwojgiem ludzi totalnie zakochanych w psiakach. Takich w największej potrzebie, których się nie zauważa i nie kocha. Ale nasze serca skradają od razu. Bo wiemy, że choć przerażone, ukryte w najdalszym kącie schroniska, skulone, czasem chore lub stare, są mądre, dobre i piękne jak z obrazka i tylko potrzebują czasu, by znów zaufać, by się otworzyć i zaprezentować w pełnej krasie. Zaopiekowanie i otoczone dobrocią otwierają się na świat (czasem powoli, przyznajemy) i rozkwitają, sprawiając, że ów świat staje się o wiele piękniejszy. 

Obecnie nasze psiaki są w wieku 8 miesięcy - 13 lat

Nie mozesz nas wspomóc? Ale  #ZostanBoheteremBezdomniaka pomóż im znaleźć dom!

Poznaj naszych podopiecznych na Facebooku, Instagramie, TikToku czy Youtube: @FundacjaRAP

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Przemek

25 zł

Kamil

5 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
6%
420 zł Wsparło 9 osób CEL: 7 000 ZŁ