Otwórz serce na Kociarnię! #zbiórka

Petboom
organizator skarbonki

Petboom

Jesteśmy twórcami projektu Petboom, którego głównym założeniem ułatwienie procesu adopcyjnego zwierząt. Na naszej stronie internetowej zrzeszamy różne organizacje z Dolnego Śląska i prezentujemy ich podopiecznych szerszemu gronu odbiorców.

Jedną z naszych organizacji partnerskich jest Kociarnia KŻ we Wrocławiu.  

Obecnie w Kociarni przebywa 15 kotów, a kolejnych 5 podopiecznych znajduje się w domach tymczasowych. Do głównych celów organizacji należą leczenie podopiecznych fundacji oraz sterylizacja kotów wolnożyjących, żeby zapobiec szerzeniu się bezdomności wśród zwierząt. 

Zbliża się wiosna – okres, w którym rodzi się najwięcej  kociąt  z niekontrolowanego rozrodu dzikich kotów.
W związku z tym Kociarnia planuje sterylizację jak największej ilości ‘dachowców’, ale potrzebuje do tego wsparcia finansowego, dlatego otwieramy zbiórkę na rzecz fundacji. 

Dodatkowo w Kociarni przebywają koty, które wymagają leczenia. Jednym z nich jest Bob, który pomimo przyjmowanych leków nie zdrowieje i potrzebuje dalszej, rozszerzonej diagnostyki (koszt szacowany przez weterynarza to około 1500 zł). Kot wykazuje objawy neurologiczne, nie ma węchu i słuchu w jednym uchu, dlatego sprawa jest pilna.

Na ‘pokładzie’ znajduje się również młoda kotka z FIP (zakaźnym zapaleniem otrzewnej), której leczenie pochłonęło już 8 tys. zł, a nadal musi pozostawać pod kontrolą weterynarza.


Nawiązując do zbliżającego się święta, prosimy Was
o sprezentowanie najpiękniejszej walentynki dla kociaków – wpłaceniu datku na rzecz tej cudownej i zaangażowanej organizacji. 

Naszym celem jest uzbieranie minimum 1500 zł do 07.03.2021, ale mamy cichą nadzieję, że z Waszą pomocą uda się osiągnąć jeszcze więcej. 

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

KrysMadi

Ściskamy!
20 zł

Anonimowy Pomagacz

250 zł

Małgorzata Czmochowska

Dla kitków
100 zł

Yo

Dla Kociarni od Gabrysi
20 zł

N Stempin

Sterylizować i leczyć wszystkie, nie oszczędzać żadnego kociaka ;)

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
103%
1 550 zł Wsparło 46 osób CEL: 1 500 ZŁ