Masakrycznie zaniedbany, wyniszczony owczarek... Prosi o pomoc!

Zbiórka zakończona
Wsparły 32 osoby
2 000 zł (100%)

Rozpoczęcie: 23 Stycznia 2020

Zakończenie: 15 Kwietnia 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Przedstawiamy Wam naszego kolejnego nowego podopiecznego - Rysia. Tym razem trochę większych rozmiarów. Rysio przyjechał do nas z daleka, bardzo zaniedbany, wyniszczony z posklejanymi kołtunami, wyłysieniami, okropnie wychudzony (waga około 30 kg). 

Rysio ma około 5 - 6 lat, kiedyś na pewno był pięknym, dostojnym "królem Ryszardem" i my mamy wielką nadzieję, że uda się, dzięki Waszej pomocy sprawić, by Rysio odzyskał zdrowie, kondycję i powalającą urodę owczarka niemieckiego. 

Pomożecie Rysiowi? Rysio musi mieć pełną profilaktykę, morfologię diagnostyczną, RTG stawów i zabieg kastracji. Musi być odżywiany odpowiednią karmą i suplementami diety, które pomogą w odzyskaniu wagi, odżywią sierść i skórę oraz wzmocnią stawy. Już o Rysiu możemy powiedzieć, że to bardzo mądry, posłuszny, przyjacielski pies. Umie chodzić na smyczy, zachowuje czystość, z cierpliwością znosi wszystkie zabiegi. Każde wsparcie dla Rysia jest dla nas na wagę złota. Serdecznie prosimy o pomoc dla tego kochanego kudłacza! Z góry dziękujemy.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
132 zakończone zbiórki
Wsparły 32 osoby
2 000 zł (100%)