Białaczkowy Paco ma szanse na nowe życie!

Fabryka Mruczenia
organizator skarbonki

Paco był kotem który zamieszkał na jednej z działek - wybrał bardzo dobrze bo jej właściciele zainteresowali sie jego losem. Dostał styropianową budkę i był dokarmiany.

Fabryka Mruczenia

Ale oni marzyli o czymś lepszym dla niego, tak zwrócili się do Nas.

Napewno go pamiętacie - od prawie 2 miesięcy próbowaliśmy znaleźć mu miejsce w naszych domach tymczasowych, ale tych ciągle mało.

Ale oni się nie poddawali, podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu leczenia ponieważ Paco kichał, było słychać że oddycha z trudem, z oczu leciała ropa. Chcieliśmy chociaż trochę mu ulżyć. Został odpchlony i odrobaczony. Ale nadal mieszkał na dworze i leczenie nie przynosiło takich efektów jakich oczekiwaliśmy.

Fabryka Mruczenia

Ale nastała w końcu ta chwila! Za 2 tygodnie miało się zwolnić miejsce w dt więc inna osoba zgodziła się przetrzymać go po kastracji, miał być podleczony i zaraz zacząć szukać domu.

I BUM. Koniec dobrej passy, nie zdążyła się dobrze zacząć i już się skończyła...

Kastracje przeszedł pomyślnie ale test plytkowy pokazał że Paco jest FeLV+ czyli ma białaczkę. Dt który miał go przejąć odpadł.

Fabryka Mruczenia

I co teraz? Przecież nie może tam wrócić. Nadzieja w jego przypadku ciągle przeplata się z rezygnacją.

Do tego momentu na jego leczenie i diagnostykę wydaliśmy 395 zł.

Fabryka Mruczenia

Uruchomiliśmy wszystkie możliwe kontakty i nadzieja znowu się pojawiła! Paco być może trafi do domu tymczasowego gdzie jest już kotką z białaczką jeśli tak opiekę nad nim przejmie inna fundacja.

Ale kolejne ALE. Potrzebujemy pieniędzy na kolejne badania, musimy potwierdzić białaczkę i wykluczyć inne schorzenia żeby zadbać też o bezpieczeństwo kotki do której ma trafić.

Wysłanie krwi na test PCR dla potwierdzdnia białaczki to koszt ok 150zł. Nie jest mały, ale dla Paco ogromnie ważny bo decyduje o jego dalszych losach.

Fabryka Mruczenia

POMÓŻCIE! Niech Paco nie straci kolejnej nadzieji na dobre życie! Zbyt wiele razy już ją stracił...

Fabryka Mruczenia

Za każdą wpłatę bardzo dziękujemy!

Wsparli

50 zł

Ewa

202 zł

Adam z Klaudią

10 zł

Ciocia Aga

❤️
15 zł

Klaudia

20 zł

Honorata

3,18 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
108%
650,18 zł Wsparło 19 osób CEL: 600 ZŁ