Ola, Pacynka i Zosia. Decyduj - życie czy śmierć?

Wsparło 378 osób
13 000 zł (100%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 10 Lipca 2019

Zakończenie: 25 Lipca 2019

Legion organizacji działających na rzecz zwierząt, wiele działań i apeli, armia wolontariuszy, programy edukacyjne. Setki tysięcy osób wylewających łzy nad losem katowanych zwierząt.

Mienimy się miłośnikami zwierząt. Piesek w schroniskowej klatce czy martwy kot to dla nas przykry widok, ale kotlet na talerzu to już tylko obiad. Himalaje hipokryzji czy jednak kochamy wszystkie zwierzęta? Zaraz się okaże...
Poznaj Zosię, Pacynkę i babcię Olę.

Trzy krowy, których droga jest równią pochyłą, prowadzącą w stronę ubojni. Trzy żywe, czujące istoty skazane na straszną śmierć poprzedzoną absolutnym, niczym niezmąconym bólem.  Możesz pomóc je ocalić lub za moment zastanawiać się, czy podana Ci na talerzu wołowina nie była przed chwilą Zosią, Pacynką lub Olą. Masz wybór. One go nie mają.

Jest dla nich dobry dom u prywatnych osób, które nie będą ich ani rozmnażać, ani nie sprzedadzą, ale nie ma pieniędzy, by za nie zapłacić. Ich życie warte jest 11 tysięcy. Potrzebne są też 2 tysiące na transport do nowego domu. Czas na spłatę mija z dniem 25 lipca. Więc jak będzie? Pomożesz?

Pomogli

Ładuję...

Organizator
24 aktualne zbiórki
131 zakończonych zbiórek
Wsparło 378 osób
13 000 zł (100%)
Wesprzyj