Paola, Coda i Borys – psiaki zbierają na utrzymanie i sterylizację!

Zbiórka zakończona
Wsparły 24 osoby
225 zł (22,5%)

Rozpoczęcie: 6 Maja 2016

Zakończenie: 6 Czerwca 2016

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

W imieniu Fundacji zajmującej się pomaganiem pokrzywdzonym psom, chcielibyśmy zapoznać Was ze znajdującymi się pod jej opieką podopiecznymi, którzy bardzo nas potrzebują. Wszystkie psiaki tymczasowo zamieszkały w hoteliku dla zwierząt.


Coda to 7-letnia suczka, która po dwóch latach wróciła z domu adopcyjnego. Jest wrażliwa, kochana i bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem! Psinka jest po zabiegu sterylizacji i bardzo prosi o wsparcie w pokryciu kosztów hotelowania i zakupu karmy.


Podobnie było z Paolą, która wróciła z adopcji po niecałych dwóch latach. Zamieszkała w tym samym hotelu. Jest to energiczna suczka z charakterem. Lubi rządzić i przewodzić stadu, niespecjalnie dogaduje się ze swoimi psimi towarzyszami. Paola musi zostać wysterylizowana i bardzo Was prosi o pomoc finansową. Suczka potrzebuje także środków na opłacenie swojego utrzymania i niezbędnej do życia karmy.


Borys, 5-letni psiak, który pod opieką Fundacji pozostaje już od pewnego czasu, mieszka w tym samym hotelu, co jego psie koleżanki, Coda i Paola. On i Paola są psiakami z domów, w których doznały bolesnych doświdczeń... Z jednej strony wesoły i towarzyski, cieszy się na widok człowieka, uwielbia aportować, z drugiej ma swoje zdanie i potrafi warknąć, kiedy coś mu nie odpowiada. Borys jest wykastrowany. Prosi o pomoc w opłaceniu pobytu w hoteliku i zakupu karmy.

Miesięczny koszt utrzymania tylko tych trzech psiaków to około 1000 zł. Pod opieką Fundacji znajdują się obecnie 23 psy, dlatego będziemy wdzięczni za każdą pomoc. Z serc naszych psiaków płyną szczere podziękowania!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
39 zakończonych zbiórek
Wsparły 24 osoby
225 zł (22,5%)