Pomoc psom z Ukrainy - Kejterski Patrol

Zbiórka zakończona
Wsparły 392 osoby
28 826,99 zł (96,08%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 24 Lutego 2022

Zakończenie: 6 Grudnia 2022

Godzina: 10:00

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
02 Marca 2022, 12:57
Psy z Ukrainy trafiły pod nasze skrzydła

W dniu 02.03.2022 r. pierwsze 10 psów z Ukrainy trafiło pod opiekę Fundacji Kejtersi. Zostały odebrane od osoby, która błagała o pomoc w zabezpieczeniu ukochanych zwierząt - działania zbrojne coraz bardziej poszerzają swój obszar. Zwierzęta zostały zabezpieczone na czas kwarantanny oraz będą leczone i przygotowywane do domów tymczasowych.

W planach jest przejęcie kolejnych transportów zwierząt w potrzebie, również z likwidowanych schronisk.  Stan psychiczny i fizyczny zwierząt bywa bardzo trudny. Bedziemy aktualizować temat na bieżąco.

W związku z atakiem Rosji na Ukrainę uruchamiamy Kejterski Patrol – pomoc dla psów z Ukrainy. Chcemy pomóc opiekunom psów właścicielskich, którzy przyjadą do Poznania i okolic. Nie będą musieli skazywać ukochanego członka rodziny na pozostawienie go na Ukrainie, a tym samym na ból, cierpienie i śmierć.

Poznańska społeczność już nie raz udowodniła, że razem możemy wiele. Nie wyobrażamy sobie, by siedzieć bezczynnie i się zamartwiać, gdy za sąsiednią granicą dzieją się tak potworne rzeczy. Jesteśmy Fundacją pomagającą zwierzętom i ich opiekunom i zamierzamy kontynuować naszą misję wspierając również opiekunów psów właścicielskich z Ukrainy w tym właśnie najgorszym czasie.

W ramach naszego planu działania będziemy docierać do rodzin/osób z Ukrainy, które mają pod swoją opieką psy i których celem jest tymczasowe osiedlenie się na terenie województwa wielkopolskiego.

Pomożemy w utrzymaniu/ leczeniu psów oraz znalezieniu domu tymczasowego dla psiego przyjaciela, jeśli okaże się, że azyl dla rodziny nie może przyjąć pod swój dach zwierzaka.

Nie prowadzimy ani schroniska ani azylu, więc chcemy pomóc w miarę naszych mozliwosci aby psy przebywaly w domowych warunkach jak dotychczas.

Błagamy o dorzucenie cegiełki - każda złotówka ma znaczenie! 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
29 zakończonych zbiórek
Wsparły 392 osoby
28 826,99 zł (96,08%)
Adopcje