Ratujemy staruszkę Perełkę

Zbiórka zakończona
Wsparło 87 osób
2 174 zł (72,46%)

Rozpoczęcie: 6 Października 2019

Zakończenie: 31 Października 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
13 Października 2019, 22:33
Perełka jest po diagnozie szukamy domu!!!

Perełka została zdiagnozowana ma niestety wadę serca i będzie musiała przyjmować leki do końca życia. Okazało się, że  jest bardzo wyniszczona niestety rodziła co cieczkę, ale sterylizacja w jej stanie niestety nie jest możliwa. Nóżka to bardzo stare złamanie I nie nadaje się do operacji ze względu na jej wiek oraz serduszko wspomniane.

Będziemy organizować ortezę która pomoże perełce lepiej chodzić Bardzo dziękujemy za wpłatę ale prosimy o wsparcie koszt w tej chwili lecznicy to około 800 zł a jeszcze dochodzi do tego koszt ortezy oraz leków na serce w dalszym ciągu prosimy dla domek dla perełki kontakt 609 212

Pokaż wszystkie aktualizacje

09 Października 2019, 14:00
Sunia w lecznicy.

Od poniedziałku Perełka jest lecznicy, robimy badania diagnozujemy. Sunia jest ogromnie zaniedbana. Prawdopodobnie jest głucha. Jutro dalsze informacje. Prosimy o wsparcie. 

Do schroniska trafiła maleńka, starsza sunia w tragicznym stanie 😞 Wiele w życiu widziałyśmy, ale tak zniszczej życiem suni dawno nie... Złamana wręcz zdeformowana nóżka, rany na całym ciałku, wychudzona i ten wzrok.

Zupełnie zrezygnowany, nieproszący już o nic. Mimo tego, że mamy tak wiele psów pod opieką nie możemy zostawić Perełki. Sunia nie radzi sobie w warunkach schroniskowych. Trzęsie się ze strachu wbita w kąt boksu...

Błagamy pomóżcie zabrać ją do klinki, zdiagnozować i znaleźć najlepszy dom na świecie.

Kontakt 609 212 748

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 87 osób
2 174 zł (72,46%)