Prosimy o pomoc dla Molly, 8-letniej suni shih tzu porzuconej w rowie!

Wsparło 60 osób
2 170 zł (108,5%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 31 Października 2022

Zakończenie: 1 Marca 2023

Godzina: 00:01

03 Listopada 2022, 15:30
Molly 03/11/2022 aktualizacja stanu zdrowia.

Niestety nie mamy dobrych wieści. Stan Molly się pogorszył. Mała przestała jeść.
Opiekunka suni pojechała z nią do weterynarza gdzie Molly miała zrobione USG brzucha.
Podczas badania wyszło, że żołądek Molly jest w nie najlepszym stanie. Ściany są bardzo pogrubione co może świadczyć o silnym stanie zapalnym, ciele obcym bądź też o rozroście nowotworowym.
Dzisiaj miała podany kontrast do pyszczka i zrobione RTG jamy brzusznej które wykluczyło ciało obce.
Molly musi zostać poddana gastroskopii w celu wykluczenia nowotworu żołądka.
Bardzo prosimy o kciuki za jej zdrowie i pomoc w jej zbiórce. 

Zwiększamy kwotę zbiórki do 2000 zł ze względu na dodatkowe badania, których się nie spodziewaliśmy. 

Nie znamy historii życia Molly, ale fakt, że została znaleziona w rowie i to wtedy kiedy najbardziej potrzebowała opieki i bezpieczeństwa wskazuje na to, że nie było ono jak z bajki.

Bardzo chcemy by czas, który jej pozostał - bez względu na diagnozę - spędziła godnie i kochana przez ludzi tak jak być może nigdy nie była .... musimy walczyć o Molly.

Jesteśmy jej to winni ... po prostu. Pomóżcie nam w tej walce! Dziękujemy bardzo w imieniu naszym i suni.

Maleńka Molly błaga o ratunek. Molly nie jest młoda i na pewno jej życie była trudne, pełne bólu i cierpienia.

To sunia w typie shih tzu, ma około 8 lat, i przypuszczamy, że spędziła życie w pseudohodowli, w której rodziła tak długo, jak mogła. Gdy okazało, się, że jest poważnie chora, że jej leczenie jest kosztowne, że już nie przyniesie dochodu a tylko straty – została wyrzucona do przyulicznego rowu.

Tam znalezioną sunię przyniesiono do bukowskiego schroniska.

Molly jest rzeczywiście poważnie chora, ma ciężka wadę serca, skłonności do omdleń z powodu niedotlenienia, kuleje na łapkę do tego podejrzenie niedoczynności tarczycy. Koszt miesięczny leków to ponad 300 zł.

Do tego odpowiednia dieta i oczywiście opieka. Nie mogła zostać w schroniskowym kojcu – nasza wolontariuszka przyjęła ją do domu tymczasowego – dba jak może, ale ma także własne zwierzaki dlatego nasza fundacyjna Molly prosi o pomoc w zebraniu środków na leczenie i leki.

Suczka regularnie potrzebuje nie tylko leków, ale także badań w tym echa serca. Walczymy o nią – przeżyła wiele – chociaż te ostatnie lata swego życia niech spędzi bezpieczna, zaopiekowana, tam gdzie nikt jej nie skrzywdzi a każdy będzie kochał.

Bo wystarczy spojrzeć w oczy tego sponiewieranego przez człowieka, maleńkiego pieska, by zrozumieć że zasłużyła na choć trochę jeszcze szczęścia i uczucia.

Błagamy o pomoc – nie dajemy rady z utrzymaniem naszych wszystkich chorych podopiecznych – Molly na opłacenie leczenie i leków na początek potrzebuje około 1600 zł. Za każdy grosik będziemy bardzo, bardzo wdzięczni.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
14 aktualnych zbiórek
158 zakończonych zbiórek
Wsparło 60 osób
2 170 zł (108,5%)
Adopcje