Ratujemy Brasco polanego domestosem

Zbiórka zakończona
Wsparło 100 osób
3 349 zł (111,63%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 20 Maja 2023

Zakończenie: 30 Czerwca 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Szok i niedowierzanie, bezsilność, smutek... Aż ciężko opisać, co czułyśmy, jak zobaczyłyśmy tego biedaka 😔 Opiekunka polała go domestosem!

2- letni Brasco przeszedł piekło w swoim niedługim życiu. Wczoraj otrzymaliśmy zgłoszenie z prośbą o pomoc w uratowaniu psa. Niezwłocznie udałyśmy się na miejsce, pies w stanie jaki widzicie na zdjęciach leżał na klatce schodowej, między stertami worków nieczystości wyrzucony jak śmierć. Wyglądał tragicznie! Z pyska sączyła się ślina z krwią, na łapach okropne rany, wychudzony, zaniedbany.

Pies leżał tak od kilku dni bez jedzenia i wody, na klatce schodowej, w smrodzie odchodów. Diagnoza weterynarza była dla nas szokiem, pies miał wypalone żrącą substancją chemiczną dziąsła i język. Uzyskaliśmy informację od drugiego opiekuna, że pies został polany domestosem. Z ran sączyła się ropa i krew, jedzenie i picie musiały sprawiać mu wielki ból. Sącząca się ślina wyżarła mu rany na łapach.

Brasco jest w trakcie leczenia, zabezpieczony awaryjnie, szukamy dla niego domy tymczasowe. Mimo cierpień jest bardzo łagodny i przyjacielski, nie wykazuje agresji do innych psów, grzecznie jeździ w samochodzie.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
10 aktualnych zbiórek
47 zakończonych zbiórek
Wsparło 100 osób
3 349 zł (111,63%)
Adopcje