Lucky został porzucony na pewną, straszną śmierć, przykuty żelaznym łańcuchem do ziemi. Setki larw pożerały go żywcem...

Zbiórka zakończona
Wsparły 623 osoby
10 777 zł (107,77%)

Rozpoczęcie: 11 Czerwca 2019

Zakończenie: 13 Czerwca 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Wolontariusze byli w szoku, gdy znaleźli Lucky umierającego na miejskim wysypisku śmieci. Psina była przykuta żelaznym łańcuchem do ziemi.

Mordkę miała unieruchomioną pierścieniem łańcucha, żeby nie mogła z siebie wydobywać żadnych dźwięków i wołać na pomoc. Wolontariusze nie byli w stanie uwolnić psinki z łańcucha, musieli go odciąć i zawieźć Lucky do kliniki z resztkami łańcucha. Całkowicie udało się go zdjąć pracownikom służby ratunkowej dla zwierząt w lecznicy.

Jak długo piesek tam przesiedział i kto mu to zrobił, nigdy się nie dowiemy. Jego łapa była w okropnym stanie. Łańcuch przebił skórę i mięśnie aż do kości. Z rany wydobywał się straszny zapach rozkładającego się ciała, w niej pełzały setki larw, które żywcem go zjadały. Kiedy psinka została przywieziona do kliniki weterynaryjnej, lekarz powiedział, że Lucky jest w stanie skrajnego wyczerpania, był odwodniony, a rana miała nie mniej niż 10 dni. Ponadto mnóstwo urazów i powyrywana sierść świadczyły o tym, że pies został pobity przez oprawcę.

Lucky czeka amputacja łapy, długotrwały okres rehabilitacyjny oraz pomoc psychologiczna. Pomóżmy Lucky wyzdrowieć, zapomnieć o przeżytym cierpieniu i znaleźć nową kochającą rodzinę!

Lucky znajduje się pod opieką przedstawicielstwa fundacji w Zaporożu. Telefon do opiekuna: +38 068 1497606.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
32 zakończone zbiórki
Wsparły 623 osoby
10 777 zł (107,77%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość