90-letnia staruszka prosi o pomoc dla swego Pimpusia bez nóżek

Wsparło 5 818 osób
175 120 zł (87,56%)

Rozpoczęcie: 26 Marca 2019

Zakończenie: 26 Maja 2019

AKTUALIZACJA wrzesień 2019

Kochani! Przekazujemy podsumowanie dotychczasowych działań pomocowych dla Pani Franciszki. Po pobycie w sanatorium Pani Frania wróciła do wyremontowanego domku. Była to bardzo wzruszająca chwila, uroniono wiele łez a Pani Franciszka na początku nie mogła uwierzyć, że tak, to należy do niej!
Przed nami jeszcze płot, daszek nad oknem i ławka w ogrodzie.
Tymczasem Pimpek pozostaje u naszego działacza Norberta, gdyż wymaga ręcznego wsparcia w opróżnianiu.
Przedstawiamy fotogalerię z Panią Franciszką:

Aktualizacja 27.05.2019

Kochani! Ruszamy za moment z remontem - dziś zaczęliśmy zapełniać kontener u Pani Franciszki, opróżniamy barak, ale wedle ustaleń - zostaje co ma zostać, wyrzucamy na co Pani Franciszka dała zgodę. Najpierw ruszymy z instalacją pieca, potem wchodzi ekipa remontowa.

W tym samym czasie.. Pani Franciszka pozdrawia wszystkich i dziękuje za pomoc - udało nam się namówić ją (były to ciężkie boje;) na wyjazd do sanatorium. Zrobiliśmy wiec wielkie zakupy, w tym liczne ubrania, buty i walizka - i wraz z Panią Franciszką udaliśmy się (w osobie naszego Norberta) do sanatorium!

We wtorek mamy spotkanie z lekarzem, wiec będziemy tam ponownie - ale Pani Franciszka i tak kazała się odwiedzać :) w sumie był to warunek, aby zgodziła się wyjechać gdziekolwiek.

Pimpuś został wykastrowany, pozostaje jeszcze w klinice. Niestety kwestie neurologiczne pozostały bez zmian i Pimpuś będzie poruszał się na wózeczku do końca swoich dni. Tym samym - niestety - nie można obarczyć Pani Franciszki opieką nas nim. Nie jest ona w stanie zdejmować i zakładać wózeczka. Najpewniej będziemy musieli poszukać Pimpusiowi nowego domu, oczywiście w konsultacji z Panią Franciszka, która zna bieżąca diagnozę.

Kochani! Ta elegancka, strojna dama, to nasza Pani Franciszka na wakacjach! Na czas remontu udało nam sie wyekspediować Panią Franciszkę do sanatorium!

Zdjęcia z sanatorium - specjalnie dla Państwa :) niedługo zdjęcia z remontu. Pozdrawiamy zdrowotnie!

Dalsze losy Pani Franciszki i Pilmpusia można śledzić na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy!

Organizator
32 aktualne zbiórki
399 zakończonych zbiórek
Wsparło 5 818 osób
175 120 zł (87,56%)