Stary Pitek cierpi na Zespół Cushinga - pomóż go ocalić!

Wsparło 51 osób
777,04 zł (15,54%)

Rozpoczęcie: 20 Października 2014

Zakończenie: 16 Grudnia 2014

Pitek odszedł za Tęczowy Most.

Nie da się tego opisać. Przed wczoraj jeszcze biegał, bawił się zabawką, a ja się cieszyłam, że jest w super kondycji i, że się całkowicie zmienił, i, że w jego oczach widać radość. Wczoraj i dziś była nadzieja, że zaraz wróci do domu, że wyjdzie z tego. Teraz już jej nie ma. Zostały tylko wspomnienia.

Nie był u mnie nawet przez miesiąc, ale to nic nie zmienia, jedynie szkoda, że był tak krótko. Że tylko przez chwile mógł bawić się zabawkami, mieć własne posłanko obok mojego łóżka, a jak ono było za małe to przecież mógł wchodzić na łóżko. Tylko przez chwile mógł biegać bez smyczy na spacerach, zaczepiać psy w domu do zabawy i tylko przez chwile miał swojego człowieka.

To była tylko chwila, ale to zaufanie, radość i miłość w jego oczach jest niedopisania.Zrobiłabym wszystko żeby zobaczyć to spojrzenie znowu, żebyś teraz leżał na posłanku i czekał aż podejdę do Ciebie i Cię pogłaszczę, żebyś położył głowie na moich nogach i powoli zasypiał, podczas gdy ja bym Cie głaskała. Niestety to jest niemożliwe mam nadzieje, że te ostatnie dni były dla Ciebie szczęśliwe tak samo jak dla mnie i, że zobaczyłeś co to jest dom i miłość, a teraz biegaj szczęśliwy za Tęczowym Mostem!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
681 zakończonych zbiórek
Wsparło 51 osób
777,04 zł (15,54%)