Fundusz stomatologiczny dla podrzutków u Pani Kasi

Zbiórka zakończona
Wsparły 42 osoby
1 005 zł (31,4%)

Rozpoczęcie: 20 Lutego 2022

Zakończenie: 28 Listopada 2022

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
29 Lipca 2022, 11:25
Czarnutek po zabiegu

Czarnutek po zabiegu.

Zbieramy na zabiegi dla dwóch pozostałych kotów.

Pokaż wszystkie aktualizacje

29 Marca 2022, 12:06
nadal zbieramy środki na fundusz stomatologiczny dla kotów Pani Kasi

za 300zł nie jesteśmy w stanie przeprowadzić pełnego zabiegu nawet 1 kota :(

Pani Kasia to osoba mieszkająca w turystycznej miejscowości, gdzie śmiało można powiedzieć, że jako jedna z niewielu osób przejmuje się losem kotów, które ktoś ciągle tam podrzuca. Na jej podwórku i w jej domu znalazło schronienie wiele kotów — tym którym mogła znalazła domy, wszystkie są też wykastrowane.

Dotychczas utrzymywała się jedynie ze skromnej emerytury i tego co udało się jej „dorobić”. Czas niestety nie działa na jej korzyść — sama dobiega już 70 lat, koty też nie młodnieją. Zarówno pandemia jak i wiek, oraz stan zdrowia Pani Kasi ograniczyły możliwość zarobienia dodatkowych środków, a samo wyżywienie siebie i zwierząt pochłania całą emeryturę. O leczeniu niestety nie ma już mowy. Gdy możemy, dzielimy się z Panią Kasią karmą dla kotów oraz staramy się pomagać w adopcjach i leczeniu. 

Tym razem musimy prosić o pomoc Was, gdyż w jej piwnicy zamieszkują 4 koty, z których przynajmniej 2 wymagają interwencji weterynaryjnej. Jedna z tych kotek to piękna Tris. Została podrzucona w ubiegłym roku — ogłaszaliśmy ją kilkukrotnie. Tris potrzebuje domu i interwencji stomatologicznej. Podobnie Czarnutek, który ma już problemy z pobieraniem pokarmu z powodu złego stanu zębów. 

Nasza aktualna sytuacja nie pozwala nam na poddanie kotów zabiegom przed zebraniem środków, zatem bardzo prosimy o pomoc w postaci wpłat z dopiskiem „podrzutki Pani Kasi”. My wówczas my zajmiemy się resztą. Potrzebna kwota to przynajmniej 1000 złotych na pomoc 2 kotom. Bardzo prosimy Was o wpłaty! 😍

Pomogli

Ładuję...

Organizator
13 aktualnych zbiórek
370 zakończonych zbiórek
Wsparły 42 osoby
1 005 zł (31,4%)