Antoś, bardzo chory kocurek – potrzebna pilna pomoc!

do końca
Wsparło 35 osób
1 465 zł (73,25%)
Brakuje jeszcze 535 zł

Rozpoczęcie: 26 Sierpnia 2022

Zakończenie: 30 Września 2022

Godzina: 23:59

Antoś to kocurek wolno żyjący. Prawdziwy dzikusek. Pojawił się w miejscu dokarmiania parę lat temu. Chyba to miejsce polubił. Polubiła Go też Pani dokarmiająca tam kotki. Dlatego była czujna.

Zauważyła już dawno, że mały ma problemy z jedzeniem. Ciekła mu z pyszczka ślina, podawany w karmie antybiotyk nie działał.

Pani poprosiła o pomoc.

Złapanie Antosia to było prawdziwe wyzwanie. Bardzo ostrożny, naprawdę dziki. W końcu udało się.

Szybki transport do lecznicy. Wstępne oględziny: czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. W pyszczku ogromne narośla na dziąsłach. W małej kociej mordce wielkie bulwy uniemożliwiające zamykanie pyszczka, utrudniające jedzenie, utrudniające oddychanie.

Maluch zaczyna się powoli DUSIĆ !!! Z czymś takim nie pożyje długo. Potrzebny natychmiastowy zabieg wycięcia tych paskudnych narośli. Potrzebne badanie histopatologiczne, opieka pozabiegowa, leki, karma, która będzie mógł jeść z ranami pooperacyjnymi.

Musimy na ten zabieg szybko uzbierać. To będzie kilkaset lub ponad tysiąc złotych. Z pobytem w lecznicy duzo więcej. Wiemy już, bo koty zębowe mamy często. Chociaż z takimi okropnymi bulwami, chyba jeszcze się nie spotkaliśmy. Prosimy o pomoc dla chłopaka!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
11 aktualnych zbiórek
362 zakończone zbiórki
do końca
Wsparło 35 osób
1 465 zł (73,25%)
Brakuje jeszcze 535 zł