Rozgwiazda i Płaszczek- niepełnosprawne króliki zbierają na rehabilitację

Wsparły 133 osoby
3 196 zł (106,53%)

Rozpoczęcie: 22 Grudnia 2021

Zakończenie: 30 Grudnia 2022

Godzina: 23:59

Na jednej z grup adopcyjnych pojawiło się ogłoszenie o niepełnosprawnych królikach do oddania. Maluchy miały 24h na to, by znalazły opiekę...

Nasza wolontariuszka wsiadła w samochód i pojechała je odebrać. Nie mieliśmy pewności, czy uda się coś dla nich zrobić, czterokończynowa wada "splay leg" brzmi trochę jak wyrok śmierci - ale każdemu trzeba dać szansę! 

Na miejscu okazało się, że maluszki mają niecały miesiąc, więc przyjechały do nas razem z mamą. Meduzka szybko trafiła na stół- jeszcze karmiła swoje maleństwa, a znów był w ciąży... Jest już po zabiegu, po badaniach krwi i odrobaczona (powitała nas widokiem nicieni w bobkach).

Dzieciaki, Płaszczek i Rozgwiadza, przebywają w szpitalu, gdzie pod okiem cioci Marty rosną. Mają też zakładane specjalne opatrunki, które prostują im łapki.

Trzymajcie za nie mocno kciuki. Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu ich leczenia. Maluszki potrzebują podkładów seni 90x60cm, granulatu cuni complete junior i dobrego sianka. Można dla nich wysłać paczuszkę na adres:

Okienko życia Otoz Animals

Mickiewicza 11

42-700 Lubliniec 

Bardzo dziękujemy! 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
25 zakończonych zbiórek
Wsparły 133 osoby
3 196 zł (106,53%)