Podaj łapę - przegońmy ciemne chmury.

Kolejny miesiąc i kolejne dziesiątki faktur z gabinetów weterynaryjnych za leczenia, zabiegi, szczepienia i leki. Nie widać końca pomocy bezdomnym zwierzętom. Tylko wrześniowe leczenia a pod nami ugięły się nogi. Telefon goni telefon z prośbami o pomoc. Tam znalezione w rowie szczenięta, które należy pilnie odebrać, odrobaczyć, zaszczepić, zapewnić dobrą karmę mokrą i suchą. Tam znowu słabiutkie kocięta i tak codziennie.

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Interwencja goni interwencję, przekonujemy do kastracji suczek i kotek, odbieramy i wozimy na zabiegi, potem trzeba odebrać i odwieźć na miejsce, bo kto jak nie my.

Anonimowy Pomagacz

Jest nas zaledwie kilka wolontariuszek w Oddziale TOZ Suwałki. Robimy zbiórki na pokrycie leczenia, ale to nie wystarcza, i tak zawsze brakuje. Coraz więcej osób dowiaduje się o tym, gdzie można zgłosić potrzebujące pomocy zwierzę i dzwonią, proszą, a my nie mamy siły odmówić. I tak koło się zamyka.

Anonimowy Pomagacz

Gorąco Państwa prosimy o pomoc w spłacie zadłużenia w lecznicach. Idzie zima, czekają setki kotów do wykarmienia, nie możemy zostać z długami. Każda złotówka pomaga. Serdecznie dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę.

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

7 zł

Ewelina

20 zł

Anonimowy Pomagacz

29 zł

Ewa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1%
216 zł Wsparło 12 osób CEL: 20 000 ZŁ