Podarujmy świąteczną pomoc bezdomnym zwierzętom

Szanowni Państwo, 

OTOZ Animals od 1 stycznia 2021 roku prowadzi Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze.Od tamtej pory przez bramę schroniska przeszło blisko 2 tysiące zwierząt. To często zwierzęta zaniedbane, starsze lub chore. Zwierzęta wymagające diagnostyki, leków, suplementów, operacji czy badań w klinikach zewnętrznych.

Ten rok, a zwłaszcza jego druga połowa jest dla nas niezwykle trudna. Rosnąca inflacja, ceny karm, rachunków, wyższe ceny leków, akcesoriów zoologicznych czy wizyt weterynaryjnych, pustoszą nasz budżet. Jeśli jednak chodzi o zdrowie i życie zwierząt, nie możemy im wytłumaczyć, że tej opieki nie dostaną bo nas nie stać. Cierpią w milczeniu a my nie jesteśmy obojętni, walczymy o każdego psa i kota do samego końca, bo one same nie zawalczą o swój lepszy byt.

Anonimowa Pomagaczka

Otrzymaliśmy wiadomość o konkursie, dzięki którym moglibyśmy zasnąć spokojnie, nie martwiąc się co przyniesie kolejny dzień, ponieważ jest szansa, aby nasza placówka mogła otrzymać dotację. 

Cały konkurs polega na ilości wpłat od  unikalnych Darczyńców,a nie wysokość zebranej kwoty lub ilość wpłat. Wpłaty dokonywane przez jednego Darczyńcę,
niezależnie od ich liczby w ramach danej Skarbonki, liczone są jako jedna wpłata. 

Dla naszego schroniska gra jest o ogromne wsparcie finansowe:

----->1,2 i 3 miejsce z największą ilością wpłat ma szansę otrzymać 100 tys. zł!!!!

-----> 4,5 i 6 miesjce otrzyma 50 tys. zł :)

-----> 7,8 i 9 miejsce ma szanse na 30 tys. zł

-----> 10, 11 i 12 miejsce otrzyma 10 tys. zł 

Natomiast wszystkie kolejne mają szanse na materiały marketingowe. 

Prosimy o wpłaty każdej kwoty, każda kwota to dla nas ogromna pomoc. Jesteśmy w tym miejscu by pomagać, nie chcemy patrzeć jak kolejna zima zabiera nam najsłabszych i najbardziej pochorowanych. Chcemy przychodzić, patrzeć w Ich oczy i wiedzieć, że jako ludzie nie zawiedliśmy do końca, że mogą nam ufać bo będziemy walczyć na dobre i złe. Ta walka może się udać z Waszą pomocą. Dzięki Wam i środkom finansowym będziemy mogli zapewnić im magiczne święta, takie bez bólu i cierpienia. Takie z lepszym humorem i uśmiechem na ich pyskach. Pomóżcie być dla nich wesołymi Świętymi Mikołajami którzy zatroszczą się o każdego najbardziej potrzebującego. Wiemy, że z Wami możemy wszystko!

Środki z dotacji chcemy przeznaczyć na leki oraz leczenie zwierząt przebywających w naszym schronisku. 

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Wsparli

1 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

6 672,43 zł
Wsparło 531 osób