Nasz stary samochód to dopiero jest SKARBONKA...

Mariola Włodarczyk
organizator skarbonki

Anonimowy Pomagacz

Przysłowie "stary, ale jary" w odniesieniu do naszego wozu, ma się nijak. Warunki na Podhalu są trudne, czasem mega trudne! Ciągłe opady śniegu, mróz i sól (tonami wysypywana na ulicę) to jeden z czynników, który doprowadza naszego 16-letniego staruszka do szybszej agonii.

Rdza atakuje zewsząd, począwszy od dachu (ostatnia naprawa kosztowała ponad 3.000 zł) poprzez drzwi, a na końcu progi.

Anonimowy Pomagacz

Wysłużony samochód, który robi ponad tysiąc km miesięcznie, powoli odmawia posłuszeństwa. Naprawa za naprawą, pochłania coraz większe kwoty, a my powoli stajemy przed dylematem czy zapłacić za kolejną interwencję mechanika i znowu nie kupić podkładów albo komponentów diety dla psów z dysplazją czy może nie naprawiać gruchota, a na interwencję bądź do weta, albo pieszo albo na rowerze!

Anonimowy Pomagacz

Koszty naprawy za ostatni rok to prawie 8.000 zł !!! Tyle dobrego można by zrobić za te pieniądze, aż żal myśleć!  Gdyby udało się, zdobyć nowy samochód...

Ech! Gdyby... Marzenia trzeba mieć, marzenia nic nie kosztują, a może kiedyś ktoś usłyszy nasze marzenia i powie "niechaj się stanie"? Czy usłyszycie nasze marzenia?

W konkursie nie liczy się wielkość zebranej kwoty, ale ilość zaangażowanych osób, dlatego prosimy Was o jedną, nawet minimalną wpłatę... Złotóweczkę wpłaconą tylko raz. 

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Matek

20 zł

Marzena

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
5 950 zł
Wsparło 306 osób