Pogryzione maleństwo walczy o łapkę [Uwaga! Drastyczne zdjęcia!]

Zbiórka zakończona
Wsparło 278 osób
3 352 zł (279,33%)

Rozpoczęcie: 4 Grudnia 2018

Zakończenie: 4 Marca 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Zimno wokół, mokro wokół pojawiają się już pierwsze mrozy. Powoli rozpoczyna się przedświąteczna gorączka, a w radiu słychać już pierwsze klimatyczne piosenki. A my nie mamy świątecznego klimatu. My mamy kolejny dramat.

Słyszymy kolejny koci płacz. Zapewne mrozom Piotruś zawdzięcza uniknięcie zjadania go przez larwy much. Maleńki, kilogramowy kotek. Cudny, pluszowy. Mruczał przy wszystkich wykonywanych czynnościach. Wszystkie były bolesne i nieprzyjemne.

Mimo to kotek chciał się tulić - nigdy nie widzieliśmy takiej inwazji świerzbowców, takiej- bo po usunięciu wydzieliny z uszu „chodziła” po stole diagnostycznym. Świerzbowce to straszna rzecz, a w połączeniu z takimi ranami? Dramat.

Piotruś najprawdopodobniej został pogryziony. Dotkliwie. Ma głębokie, kłuto-szarpane rany w okolicach prawej ręki oraz podbródka. Wszędzie cuchnąca ropa. Odbyt odparzony od biegunki. Ogromny, pękaty brzuszek - zapewne pełny robali. A on?

A on mruczy i się tuli. I nie rozumie dlaczego kwarantanna.. dlaczego kłują i poucza bolesne rany. Dlaczego po jednym z zastrzyków traci świadomość i wszystko jakby robi się łatwiejsze? Kosztowne leki przeciwbólowe oraz antybiotyki o szerokim spektrum działania to jedyny ratunek w tej sytuacji.


Co się stało? Nie wiemy. Najprawdopodobniej Piotruś został pogryziony. Dotkliwie.. 

Kiciuś wymaga kilkutygodniowej hospitalizacji. Rany w skórze muszą się zabliźnić. Musimy zatrzymać proces martwiczy i pokazać Piotrusiowi prawdziwy, wolny od bólu i cierpienia świat. 

Prosimy o pomoc finansowa która umożliwi nam sfinansowanie leczenia i opieki nad Piotrusiem. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
26 aktualnych zbiórek
68 zakończonych zbiórek
Wsparło 278 osób
3 352 zł (279,33%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość