Rozbudowa i funkcjonowanie Azylu dla Świnek

Wsparło 2 013 osób
67 453,66 zł (32,12%)
Brakuje jeszcze 142 546,34 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 12 Listopada 2022

Zakończenie: 6 Grudnia 2023

Godzina: 23:59

27 Marca 2023, 17:29
Wielkie naprawy w Azylu

Dziękujemy z całego serca za Wasze dotychczasowe wsparcie! Dzięki Wam Zwierzęta mają co jeść. Co dwa tygodnie wypożyczamy busa i zwozimy warzywa, owoce, zboże, słomę i siano. Wszystko na bieżąco opowiadamy na fanpage'u eugeniuszek.pl 

Teraz, aby zacząć normalnie funkcjonować, musimy zrobić naprawy zagród, osuszyć teren, czyli zrobić drenaż, wypożyczyć minikoparkę i przeprowadzić prąd i wodę. To jest priorytetem, bo bezpieczeństwo Zwierząt jest najważniejsze.

Wiemy, że koszty napraw będą ogromne, ale wierzymy, że razem uda nam się przejść przez ten ciężki czas. Następnym ważnym planem działania jest budowa Szpitalika dla Świń. Dlatego przyjmiemy każde materiały budowlane :)

Bardzo dziękujemy i zapraszamy do odwiedzin. 

Stworzyłam z mężem Sanktuarium dla Świnek. Półtora roku temu powstała Fundacja prosiaczka Eugeniusza Gieniutkowo, nazwa pochodzi od pierwszej Świnki Gienia. Znajdujemy się w województwie zachodniopomorskim, jest to wieś Nowe Węgorzynko. Porzuciliśmy rodzimą Łódź, by spełnić swoje największe marzenie o pomaganiu Zwierzętom.

Obecnie w Świnkowych Azylu mieszkają 136 Ryjków. 

Chcielibyśmy zbudować pokój dla weterynarza i go wyposażyć. Dodatkowo stworzyć pokój dla Świnek, mogły mieszkać w domu. Jest wiele Zwierząt u nas, które są chore i wymagają stałej opieki. Dlatego Szpitalik jest priorytetem. 

Dlatego utworzyliśmy zbiórkę, by zacząć już działać. Jednak chciałabym prosić przyjaciół Zwierząt nie tylko o wsparcie finansowe. Potrzebne są materiały budowlane i ogrodzeniowe, bo wszystko się przyda w Azylu. Potrzebne też jest wyposażenie gabinetu dla weterynarza, ale i pomoc fizyczna.

Razem pokoje będą miały 42m2. Zbudowane będą w części domu, która była tzw. stodołą, ma dach i stare okna. Dlatego będziemy budować od podstaw, ściany, obniżany sufit, woda, prąd, grzejniki, oświetlenie i wykończenie.  Zakupy będą robione na bieżąco, a efekty pokazane na fanpage'u eugeniuszek.pl. 

Prosimy bardzo o pomoc, by Zwierzęta miały miejsce, gdzie będą mogły być bezpiecznie leczone i odizolowane.

Zbiórka ta jest też naszą zrzutką główną. Miesięczne wydatki na jedzenie dla Zwierząt to ponad 20000zł plus weterynarz. Wciąż też się budujemy i rozbudowujemy. Zbiórka trwa do grudnia br. Do poszczególnych celów będą zakładane skarbonki.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich do odwiedzenia Gieniutkowa. Poznania Zwierząt i zobaczenia co w ciągu dwóch lat powstało w Azylu.

Dziękujemy ❤️ 

Organizator
2 aktualne zbiórki
13 zakończonych zbiórek
Wsparło 2 013 osób
67 453,66 zł (32,12%)
Brakuje jeszcze 142 546,34 zł
Adopcje