Frezja bez uszek, znów chora :(

Fabryka Mruczenia
organizator skarbonki

5.10

Niestety wyniki krwi Frezji nie wyszły dobre :( Kicia musi przyjamniej przez tydzień dostawać kroplówkę (koszt to ok. 300zł). Do tego doszły dodatkowe badania krwi, nie wiemy czy kroplówki nie będą musiały zostać przedłużone... Z tego względu podnieśliśmy kwotę zbiórki o 600 zł. Musimy prosić Was ponownie o wsparcie dla Frezuni... 

Fabryka Mruczenia

Fabryka Mruczenia

Mówi się, że nieszczęścia chodzą parami… a co jeżeli wszystkie nieszczęścia spadają na jednego kota?

Nasza Frezja dzielnie zniosła amputacje uszek, na których rozwinął się nowotwór… a jakby tego było mało trafiła do nas z poważną kontuzją łapki. Ile cierpienia może znieść jeden kot?

Fabryka Mruczenia


Nie chcemy się przekonać, jaka jest granica, dlatego bardzo prosimy was o pomoc w opłaceniu operacji, która uwolni Frezję od bólu.

Gdy Frezja do nas trafiła, nie była zbyt ruchliwa. Strach, wycieńczenie, nowotwór- to sprawiło, że była cieniem kota. Dlatego początkowo nie zauważyliśmy urazu. Kiedy poczuła się lepiej pokazała, że bardzo oszczędza prawą tylnią łapkę. Chęci do zabawy miała, ale niestety, nie mogła biegać, ani ganiać za wędką. Dodatkowo znowu jest bardzo osłabiona- ma obniżoną odporność, psika, sierść wypada garściami… Po wizycie u weterynarza potwierdziło się to, czego obawialiśmy się najbardziej. Frezja ma zerwane więzadła… żeby uwolnić się od bólu musi przejść poważną i kosztowną operację, na którą nie mamy pieniędzy.

Fabryka Mruczenia

Bardzo was prosimy o wsparcie, nasza Frezja już bardzo dużo wycierpiała. Pomóżmy jej stanąć na nogi!

Wsparli

X zł

Ola

Trzymaj się, sliczna koteczko!
10 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Justyna

<3
50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
100%
1 600 zł Wsparło 37 osób CEL: 1 600 ZŁ