Pomaluj ich świat

Diana Karpowicz
organizator skarbonki

Diana Karpowicz

Kochani!

Wszyscy wiemy jaka jest teraz sytuacja. Tym drobnym gestem chcemy wraz z projektem Pieskidla wesprzeć fundację  Kudłaty Kumpel niosącą pomoc rzeczową i ratującą zwierzęta z Ukrainy.

Ta ilustracja powstała, przy okazji zupełnie innej akcji charytatywnej, jako podziękowanie dla osób w nią zaangażowanych. Rysowałam ją na żywo wraz z udziałem instagramowej publiczności. Teraz dajemy jej szansę czynić dobro drugi raz i udostępniam ją jako kolorowankę do samodzielnego wydrukowania.

Ilustracja przedstawia psiaki, które stawiają czoła swoim lękom. Te lęki, to nic w porównaniu z tymi, z którmi mierzą się teraz nasi bracia mniejsi z Ukrainy. Ale wierzymy, że i one są równie dzielne i wytrwałe jak te z ilustracji! Wierzymy też, że tym symbolicznym gestem razem z Wami, wesprzemy je i dodamy im sił w tym ******** czasie.

Diana Karpowicz

Każda osoba, która wpłaci datek na zbiórkę otrzyma mailem link prowadzący do pliku, z którego można bedzie wydrukować kolorowankę. Sugerujemy wpłatę 10zł, ale pobranie pliku możliwe jest po dowolnej wpłacie.

Dziękujemy Wam bardzo!

Diana Karpowicz i Pieskidla 

Diana Karpowicz

Wsparli

100 zł

Aga

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Ania

15 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Monika

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
570%
1 710 zł Wsparło 75 osób CEL: 300 ZŁ