Pomóż Lenzi uśmierzyć ból!

Wsparły 104 osoby
3 050 zł (101,66%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 14 Października 2019

Zakończenie: 14 Listopada 2020

16 Października 2019, 14:02
Lezi już po podaniu Noltrexu.

Lenzi już po podaniu Noltrexu(płynnej endoprotezy mazi stawowej). Nie chcieliśmy czekać do zakończenia zbiórki. Na efekty działania trzeba poczekać kilka dni. Mamy nadzieję, że sunia odczuje ogromną ulgę. 

Lenzi to ośmioletnia suczka w typie owczarka niemieckiego znaleziona w lesie. Ktoś prawdopodobnie ją tam zostawił. Była w złym stanie. Wychudzona, obolała, z bardzo przerośniętymi pazurami co świadczyło o długo małej ilości ruchu. Po diagnostyce ortopedycznej okazało się, że Lenzi ma dysplazję stawów łokciowych i biodrowych.

Przez kilka miesięcy suplementacji, leków i akupunktury stan na tyle się poprawił, że mogła bez bólu spacerować. Ostatnio widać wyraźne pogorszenie. Lenzi posmutniała, ma problem ze wstawaniem, popiskuje przy każdym kroku, łapy bolą tak bardzo, że zaczęła odmawiać jedzenia.

Nowe zdjęcia RTG wprawiły lekarza w osłupienie. Jak powiedział: "stawy wyglądają tak jakby wybuchł w nich granat...''.

Zaproponował podanie dostawowo Noltrexu, płynnej, syntetycznej mazi stawowej. Nie chcemy czekać. Zimno i jesienna wilgotność powietrza sprawia, że problem z chodzeniem pogłębia się. Łap już nie naprawimy, ale uśmierzymy ból i poprawimy komfort jej życia.

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe dla Lenzi. Za wszystkie wpłaty z góry serdecznie dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
50 zakończonych zbiórek
Wsparły 104 osoby
3 050 zł (101,66%)
Wesprzyj