Sprawmy, by biegał, jak dawniej

Zbiórka zakończona
Wsparły 94 osoby
1 506 zł (100,4%)

Rozpoczęcie: 8 Lutego 2018

Zakończenie: 21 Lutego 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Leżał na poboczu, po zderzeniu z autem. Z bólem, bez pomocy. Kierowcy mijali go i nic. Jeden tylko przykrył go kawałkiem tkaniny i zadzwonił po ratunek. Ale ten od urzędnika gminy nie nadszedł. Nie przyjechał także lekarz weterynarii. Mały, czekoladowy piesek nadal leżał i czekał...

W końcu po psa wyjechali wolontariusze naszej organizacji. Zastaliśmy go tam, gdzie wskazano, tj. przy drodze. Natychmiast zawieźliśmy go na prześwietlenie RTG, ponieważ podejrzewalismy, iż ma złamaną przednią łapę. 

Psiak po konsultacjii u radiologa i ortopedy zakwalifikowany został do zabiegu. Ma złamanie na łokciu, odłamany jest cały guz łokciowy, potrzeba zalożyć specjalne blaszki, ześrubować kości. Zabieg wraz z obserwacją psa i opieką pooperacyjną wyniesie ok. 1500 zł. Nie można długo czekać z pomocną, bo każdy dzień dla tego psa jest cierpieniem.

Zabieg planowany jest na dziś, mamy kilka dni na uzbieranie całej kwoty, za kilka dni odbieramy psa z kliniki. Bardzo prosimy o wparcie operacji tej malutkiej biedy, jak i znalezienie mu nowego domu. 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
8 aktualnych zbiórek
42 zakończone zbiórki
Wsparły 94 osoby
1 506 zł (100,4%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość