Pomoc dla Olszyńskiego stowarzyszenia dla bezdomnych zwierząt!

PILNE!
do końca
Wsparło 75 osób
1 465 zł (29,3%)
Brakuje jeszcze 3 535 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 23 Czerwca 2019

Zakończenie: 10 Grudnia 2019

Olszyńskie Stowarzyszenie na rzecz bezdomnych zwierząt to miejsce stworzone przez ludzi dobrego serca, którzy ponad swoje priorytety kochają zwierzęta. Nie jesteśmy tylko wolontariuszami, którzy chcą zrobić coś dobrego. Jesteśmy ludźmi z misją. Chcemy, aby każdy psiak i każdy kociak, który do nas trafi, znalazł dla siebie nowy, lepszy dom. Aby każdemu zwierzakowi żyło się lepiej.

Codziennie spędzamy ze zwierzętami ogrom czasu. Poznajemy się, żyjemy w zgodzie, bo dobro powraca. Wierzymy, że miłość, którą dajemy zwierzakom, one oddadzą swoim nowym właścicielom. Nie lubimy pomagać... my kochamy to robić! Dlatego tutaj jesteśmy i apelujemy do wszystkich ludzi dobrego serca! Przyłączcie się w pomaganie! Jeśli nie stać Cię na datki pieniężne, udostępnij naszą zbiórkę, daj lajka, zostaw dobre słowo pod postami... Dzięki temu nasze ogłoszenia idą dalej w świat, coraz więcej ludzi je zobaczy i może w ten sposób przyczynisz się do adopcji jednego z naszych podopiecznych. To nic nie kosztuje, wystarczy chcieć!

Na co właściwie zbieramy, kiedy już zbieramy? Przede wszystkim na karmę, środki pielęgnacyjne dla podopiecznych, wyposażenie, akcesoria itp. Wszystko, co mamy, oddajemy naszym zwierzątkom! Przypominamy też, że są u nas także staruszki.

Też są inne zwierzątka, np. króliczki!

Jeśli chcesz pomóc, chcesz zostać sponsorem lub wolontariuszem, chcesz podarować nam karmę, akcesoria, czy inne potrzebne dla zwierząt rzeczy...nie krępuj się i okaż nam serce!

Pomogli

Ładuję...

do końca
Wsparło 75 osób
1 465 zł (29,3%)
Brakuje jeszcze 3 535 zł
Wesprzyj