Pomoc dla Olszyńskiego stowarzyszenia dla bezdomnych zwierząt!

Zbiórka zakończona
Wsparło 226 osób
5 000 zł (100%)

Rozpoczęcie: 23 Czerwca 2019

Zakończenie: 6 Kwietnia 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
01 Kwietnia 2020, 09:54
Nela ,Bela ,Lila i Zeusek nasze uratowane

Pokaż wszystkie aktualizacje

06 Stycznia 2020, 21:48
Do naszego stowarzysznia przybył Zeusek czyli kucyk .

Ostanim  czasie  bardzo  dużo  zostało  zrobione    w  naszym  stowarzyszniu  . Zostła  zrobiona  stajenka  ponieważasz pod naszą  opiiekę  trafił konik  kucyk  Zeusek

O  raz   została  zrobiana  wiata  na  siano  i  słomę .

Pod  koniec  miesiąca    trafią   jeszce dwa  kucyki

  które  miały  tafić   do  rzezni  .    

Dlatego  prosimy  o wsparcie finasowe  na kastracje   Zeuska   .  Koszt  kastacji  to  600 zł

Olszyńskie Stowarzyszenie na rzecz bezdomnych zwierząt to miejsce stworzone przez ludzi dobrego serca, którzy ponad swoje priorytety kochają zwierzęta. Nie jesteśmy tylko wolontariuszami, którzy chcą zrobić coś dobrego. Jesteśmy ludźmi z misją. Chcemy, aby każdy psiak i każdy kociak, który do nas trafi, znalazł dla siebie nowy, lepszy dom. Aby każdemu zwierzakowi żyło się lepiej.

Codziennie spędzamy ze zwierzętami ogrom czasu. Poznajemy się, żyjemy w zgodzie, bo dobro powraca. Wierzymy, że miłość, którą dajemy zwierzakom, one oddadzą swoim nowym właścicielom. Nie lubimy pomagać... my kochamy to robić! Dlatego tutaj jesteśmy i apelujemy do wszystkich ludzi dobrego serca! Przyłączcie się w pomaganie! Jeśli nie stać Cię na datki pieniężne, udostępnij naszą zbiórkę, daj lajka, zostaw dobre słowo pod postami... Dzięki temu nasze ogłoszenia idą dalej w świat, coraz więcej ludzi je zobaczy i może w ten sposób przyczynisz się do adopcji jednego z naszych podopiecznych. To nic nie kosztuje, wystarczy chcieć!

Na co właściwie zbieramy, kiedy już zbieramy? Przede wszystkim na karmę, środki pielęgnacyjne dla podopiecznych, wyposażenie, akcesoria itp. Wszystko, co mamy, oddajemy naszym zwierzątkom! Przypominamy też, że są u nas także staruszki.

Też są inne zwierzątka, np. króliczki!

Jeśli chcesz pomóc, chcesz zostać sponsorem lub wolontariuszem, chcesz podarować nam karmę, akcesoria, czy inne potrzebne dla zwierząt rzeczy...nie krępuj się i okaż nam serce!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 226 osób
5 000 zł (100%)