Nasze zwierzaki potrzebują wsparcia, by przetrwać

Wsparło 68 osób
1 532 zł (10,21%)
Brakuje jeszcze 13 468 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 20 Maja 2020

Zakończenie: 1 Listopada 2020

Fundacja Inter Pares postawiła sobie za zadanie pomoc potrzebującym zwierzętom. Pod naszymi skrzydłami znajdują pomoc skrzywdzone psy i koty, kury uratowane z ferm, gdzie pędziły życie w klatkach. Opiekujemy się szczurami uratowanymi z laboratoriów doświadczalnych. Ostatnio ocaliliśmy konie ze skaryszewskich targów.

Chcemy uczyć młodych ludzi miłościw do zwierząt. W tym celu przygotowaliśmy dla dzieci szereg aktywności, mających na celu zaznajamianie ich ze światem zwierząt. Niestety okres pandemii i walki z koronawirusem uniemożliwia nam kontakt z dziećmi. Nie możemy organizować spotkań. Nasze zwierzęta bardzo potrzebują kontaktu ze swoimi młodymi przyjaciółmi. Potrzebują też pożywienia i opieki. My dajemy im najlepsza opiekę, na jaka nas stać, ale środki finansowe mamy w obecnym czasie bardzo ograniczone. Z tego powodu prosimy Was o wsparcie. Dla naszych trzech koziołków, dla naszych trzech puchatych owieczek, koguta Napoleona i jego Wolnego Stada, dla szczura Matiego i jego wesołej kompanii. Dla naszych koni: Kaprysa, Etny, Knieji. I naszego oczka w głowie - źrebaczka Aprilisa.

Na koniec prosimy o wsparcie dla naszych najwierniejszych przyjaciół – psów. Dla tych porzuconych, odłowionych z lasu, uratowanych od nadjeżdżających aut. One wszystkie potrzebują Waszej pomocy. Potrzebują pożywienia i opieki weterynaryjnej, bo przygarniamy także i te chore, nikomu niepotrzebne zwierzęta. Prosimy, okażcie im serce. Odwzajemnią po stokroć.

Organizator
7 aktualnych zbiórek
34 zakończone zbiórki
Wsparło 68 osób
1 532 zł (10,21%)
Brakuje jeszcze 13 468 zł
Wesprzyj