Lucky potrzebuje pomocy, aby wyzdrowieć

Zbiórka zakończona
Wsparły 104 osoby
2 008 zł (100,4%)

Rozpoczęcie: 15 Maja 2018

Zakończenie: 15 Sierpnia 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Lucky to koń, który został odebrany przez inspektorów naszej fundacji w asyście policji, ponieważ był bardzo zaniedbany. Po odebraniu go od właściciela został przetransportowany do kliniki.

Lucky wiele przeszedł, nie miał co jeść ani pić, pasł się na śniegu i zjadał tylko to, co udało mu się z pod niego wydostać. Jego właściciel nie widział problemu i nie miał zamiaru odpowiednio się nim zająć. Lucky był przetrzymywany w tragicznych warunkach bez dostępu do jedzenia i picia. Ma ciężką anemię i jest wycieńczony. Koń w tym momencie ma skróconą i oczyszczoną sierść, a także ogon i grzywę.

Jego kopyto, które było w tragicznym stanie jest już oczyszczone i podbite, ale jeszcze długa droga i wiele zabiegów przed nim, zanim przywrócimy go do pełnej sprawności.


Potrzeba również dużo czasu i wysiłku do tego, aby ten cudowny koń doszedł do swojej prawidłowej wagi i do pełnej sprawności.

Z całego serca prosimy wszystkich o pomoc finansową w leczeniu Lucky'ego, ponieważ sami nie damy sobie rady, a bardzo pragniemy, aby wrócił do pełnej sprawności.

Kochani prosimy, nie bądźmy obojętni, pomóżmy Lucky'emu w powrocie do zdrowia i do spokojnego życia, ponieważ każde zwierzę na to zasługuje.

Razem stwórzmy mu szczęśliwe życie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
1 zakończona zbiórka
Wsparły 104 osoby
2 008 zł (100,4%)