Lucky potrzebuje pomocy, aby wyzdrowieć

Big d522a323 a595 42dd 9655 20329bf9af78
Wsparło 21 osób
278 zł (13,9%)
Brakuje jeszcze 1 722 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 15 Maja 2018

Zakończenie: 15 Sierpnia 2018

Lucky to koń, który został odebrany przez inspektorów naszej fundacji w asyście policji, ponieważ był bardzo zaniedbany. Po odebraniu go od właściciela został przetransportowany do kliniki.

Lucky wiele przeszedł, nie miał co jeść ani pić, pasł się na śniegu i zjadał tylko to, co udało mu się z pod niego wydostać. Jego właściciel nie widział problemu i nie miał zamiaru odpowiednio się nim zająć. Lucky był przetrzymywany w tragicznych warunkach bez dostępu do jedzenia i picia. Ma ciężką anemię i jest wycieńczony. Koń w tym momencie ma skróconą i oczyszczoną sierść, a także ogon i grzywę.

Jego kopyto, które było w tragicznym stanie jest już oczyszczone i podbite, ale jeszcze długa droga i wiele zabiegów przed nim, zanim przywrócimy go do pełnej sprawności.


Potrzeba również dużo czasu i wysiłku do tego, aby ten cudowny koń doszedł do swojej prawidłowej wagi i do pełnej sprawności.

Z całego serca prosimy wszystkich o pomoc finansową w leczeniu Lucky'ego, ponieważ sami nie damy sobie rady, a bardzo pragniemy, aby wrócił do pełnej sprawności.

Kochani prosimy, nie bądźmy obojętni, pomóżmy Lucky'emu w powrocie do zdrowia i do spokojnego życia, ponieważ każde zwierzę na to zasługuje.

Razem stwórzmy mu szczęśliwe życie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
0 zakończonych zbiórek
Wsparło 21 osób
278 zł (13,9%)
Brakuje jeszcze 1 722 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość