Cukrzyca, chora wątroba i trzustka! Gigantyczne koszty leczenia! Bez Was nie damy rady...

13 dni do końca
Wsparło 6 osób
109 zł (0,72%)
Brakuje jeszcze 14 891 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 25 Sierpnia 2021

Zakończenie: 30 Września 2021

Dokładnie trzy lata temu dzięki Państwa pomocy udało się „postawić na łapach” pięcioletnią wtedy Misię, która z niewiadomych powodów została częściowo sparaliżowana. Nie mogła stanąć na tylnych łapkach. Dzięki zebranym wtedy środkom opłaciliśmy koszty skomplikowanego leczenia i rehabilitacji. Link do poprzedniej zbiórki - TUTAJ.

Po trzech latach znowu zwracamy się do Was z prośbą o pomoc i wsparcie. Co prawda Misia chodzi o własnych siłach, ale jej ogólny stan zdrowia bardzo się pogorszył. Opiekunka suczki zrobiła badania krwi, które ujawniły duże problemy z wątrobą i trzustką. Jakby tego było mało, okazało się, że Misia ma cukrzycę...

Zanim lekarze weterynarii ustabilizują insuliną poziom cukru we krwi, muszą wzmocnić (podleczyć) wątrobę i trzustkę. Sam koszt preparatów hepatoprotekcyjnych to koszt ok. 500-700 złotych miesięcznie (w zależności od ich skuteczności).

Już dzisiaj wiemy, że Misia będzie musiała do końca swojego życia przyjmować zarówno leki na wątrobę, trzustkę jak i bardzo drogą insulinę. Będzie musiała być pod stałą opieką lekarza weterynarii, przechodzić regularne (co dwa miesiące) kontrolne badania krwi, jeść wyłącznie specjalistyczną karmę weterynaryjną, przyjmować leki hepatoprotekcyjne oraz mieć regularnie kontrolowany poziom glukozy.

Koszty utrzymania Misi są ogromne, jej opiekunka nie jest w stanie zebrać takiej kwoty, pracując za najniższą krajową i samotnie wychowując ośmioletnią córkę. Wraz z panią Anną i jej córką apelujemy do wszystkich osób o dobrych sercach z prośbą o pomoc w zbiórce środków, które pozwolą opłacić koszty jej leczenia przez dłuższy okres czasu.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
65 zakończonych zbiórek
13 dni do końca
Wsparło 6 osób
109 zł (0,72%)
Brakuje jeszcze 14 891 zł
Wesprzyj