Nowy Rok i te same kłopoty! Prosimy o pomoc dla naszych podopiecznych!

Wsparło 7 osób
211 zł (5,27%)
Brakuje jeszcze 3 789 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 26 Stycznia 2021

Zakończenie: 1 Czerwca 2021

Drodzy Przyjaciele Zwierząt! Prosimy Was o wsparcie dla naszych podopiecznych! Pomimo zagrożenia epidemicznego Fundacja dla Zwierząt Animalia nie zawiesiła swojej działalności ani na chwilę! Przez cały 2020 rok i niosła i nadal niesie pomoc bezdomnym zwierzętom. Nasi wolontariusze robią, co w ich mocy, aby obecna sytuacja nie przyczyniła się do zwiększenia cierpienia zwierząt. Choć czasy są trudne, wciąż przyjmujemy psy i koty. Zapewniamy im opiekę, jeździmy z nimi do weterynarza, kupujemy dla nich leki, zlecamy dalszą diagnostykę.

Na tę chwilę musimy utrzymać ponad setkę zwierząt: około 80 kotów i psy, z których część mieszka w domach tymczasowych a kilka z nich w płatnych hotelach.

Przed nami trudny okres, ponieważ fundacyjne konto zaczyna świecić pustkami, a już za chwilę na ulicach i wsiach pojawią się zwierzęta pilnie potrzebujące pomocy – niekontrolowanie rozmnożone bezbronne kocięta i szczenięta.

Jak zapewne wiecie, w naszej fundacji jest również sporo ciężkich przypadków zwierząt, które wymagają specjalistycznej opieki. Są to najczęściej starsze zwierzęta z konkretnymi schorzeniami. Zwierzęta po wypadkach. Aby utrzymać ich życie w komforcie, należy często wykonywać im badania kontrolne, podawać leki, robić rehabilitację.

Aby wdrożyć wszystkie te działania, potrzebne są ogromne kwoty pieniężne. Miesięczne koszty faktur, za usługi weterynaryjne wynoszą ok. 20 tysięcy. Czasem więcej. Samo utrzymanie zwierzaków, czyli koszt karmy i żwirku to także ogromne koszty każdego miesiąca.

Głównym źródłem utrzymania fundacji jest 1% podatku dochodowego. Niestety ten dotrze na nasze konto dopiero za kilka miesięcy około sierpnia 2021 roku, a pieniądze potrzebne są już teraz. W czasie pandemii byliśmy bardzo ograniczeni w działaniu. Dlatego zwracamy się do Was o pomoc!

Od 15 lat staramy się robić co w naszej mocy i jeszcze więcej, aby odmienić los tych, które nie mają nikogo. Abyśmy mogli nieść pomoc, sami jej potrzebujemy. Leczenie i utrzymanie zwierząt jest bardzo kosztowne. Oprócz naszych podopiecznych mamy na utrzymaniu również dzikie koty, którym pomagamy przetrwać. Dzięki Twojej pomocy możemy dalej pomagać i funkcjonować.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
14 aktualnych zbiórek
110 zakończonych zbiórek
Wsparło 7 osób
211 zł (5,27%)
Brakuje jeszcze 3 789 zł
Wesprzyj