W obronie tych, którzy nie mogą się bronić sami - Pomoc dla Fundacji Małe Łapki

Wsparły 42 osoby
1 380 zł (6,9%)
Brakuje jeszcze 18 620 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 29 Września 2020

Zakończenie: 31 Grudnia 2021

Szanowni Państwo,

jesteśmy nową fundacją mającą siedzibę w Piotrkowie Trybunalskim. W marcu bieżącego roku rozpoczęliśmy pomagać okolicznym zwierzakom. Najpierw jako wolontariusze, działaliśmy na własną rękę. Potem zakiełkował pomysł o założeniu fundacji. Z powodu pandemii wpis do KRS otrzymaliśmy dopiero w ostatnim dniu sierpnia, jednak nie powstrzymało nas to przed pomaganiem w tym ciężkim dla wszystkich okresie. Połączyła nas miłość do zwierząt. Nie ograniczamy się tylko do Piotrkowa Trybunalskiego. Pomagamy, leczymy i szukamy domów również dla kociaków i psiaków z okolicznych gmin i miast. Byliśmy tak zdeterminowani, że założyliśmy zbiórki na portalach wspomagających. Udało nam się również wynająć lokal na preferencyjnych warunkach. W jednej części mamy koty chore i na kwarantannie, w drugiej części koty już zdrowe i po socjalizacji.

Od marca do dnia dzisiejszego dzięki waszym dobrym sercom udało nam się pomóc i wyleczyć 56 zwierząt. 30 kotów oraz 6 psów znalazło nowe kochające domy. Między innymi Teoś, Łatka, Florcia i wiele innych.

Ci, którzy obserwują nasz profil na FB, wiedzą ilu kotom pomogliśmy, ile wkładamy w to serca i wolnego czasu. 24 h, 7 dni w tygodniu jesteśmy w pogotowiu, aby pomagać kolejnym kociakom. Jedyne co nas ogranicza to budżet i finanse.

Niestety jako "młoda" Fundacja nie mamy możliwości otrzymywania dofinansowań ani dotacji, nie mamy pomocy od miasta. Pomagamy tylko dzięki waszej uprzejmości.

Nie chcemy się tylko ograniczać do leczenia zwierzaków i szukania im domów. Chcemy walczyć z bezdomnością poprzez kastrację, edukację młodzieży oraz mieszkańców okolicznych gmin. Nie mamy na to możliwości finansowych. Aktualnie mamy pod opieką 17 kotów. Większość jest w Domach Tymczasowych, niektóre niestety utknęły w azylu, te starsze... Niechciane... Takie jak Franek, Neruś, Wiedżmin.

Na co zbieramy? Na jedzenie, na żwirek, na podstawową opiekę medyczną (odrobaczania, szczepienia, chipowania, testy FiV/FeLV, kastrację, sterylizację), na czynsz, prąd, wodę, księgową, na możliwość przyjęć nowych bezbronnych istot.

Bez waszej pomocy się to nie uda. Już tyle udało nam się zrobić... Wspólnie możemy uratować jeszcze wiele istnień. Każda złotówka jest na wagę złota. Bardzo was prosimy o wsparcie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
11 zakończonych zbiórek
Wsparły 42 osoby
1 380 zł (6,9%)
Brakuje jeszcze 18 620 zł
Wesprzyj