W obronie tych, którzy nie mogą się bronić sami - Pomoc dla Fundacji Małe Łapki

Wsparło 190 osób
6 100 zł (12,2%)
Brakuje jeszcze 43 900 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 29 Września 2020

Zakończenie: 31 Grudnia 2022

07 Stycznia 2022, 12:21
Podsumowanie Działań

Tak jak obiecaliśmy, przedstawiamy podsumowanie naszych działań od marca 2020 do 31 grudnia 2021 roku. :

99 adopcji, 45 kastracji ( pozostałe kociaki zostały wykastrowane przez swoich nowych opiekunów, co dokładnie sprawdziliśmy), 76 chipowań - zamierzamy uzbierać większą kwotę i zachipować naszych byłch podopiecznych. Ze wszystkimi opiekunami jesteśmy w stałym kontakcie.)

Państwa darowizny to kwota 48955,62 zł z czego wydaliśmy 45710,03 zł.

1. Leczenie, profilaktyka, kastracje, chipowania - 28017 zł.

2. Czynsz : 5320 zł.

3. Usługi Księgowe : 5166 zł.

4. Zakupy karmy i żwirku : 4732,04 zł.

5. Chipy plus czytnik : 858 zł.

6. Usługa prawna : 984 zł.

7. Ogłoszenia Adopcyjne : 1048,05

8. Inne ( plakaty, artykuły biurowe na start, podkłady higieniczne) - 424,63

9. Remont azylu - 3020,9 zł ( to z kwoty, która uzbierała nam się w puszkach).

Z całego serca dziękujemy wszystkim wspierającym nasze działania. To wszystko było możliwe dzięki waszym dobrym sercom i to wasza załsuga. My obrabiamy to wszystko technicznie.

Pokaż wszystkie aktualizacje

03 Stycznia 2022, 10:38
Nowy Rok - Nowe Wyzwania

Kochani, bardzo dziękujemy za wasze wsparcie w roku 2021. Tym samym otwieramy nową zbiórkę ogólną na rok 2022.

Rok 2021 był dla Fundacji ciężkim rokiem. Ciągle na granicy finansowej, ludzie też nas nie oszczędzali i nękali nas psychicznie. Wyremontowaliśmy nasz Koci Azyl. Jest cieplutko, milutko i domowo :) Jesteśmy w trakcie podsumowania merytorycznego całego roku i jak na tak młodą i małą fundacje  - wyniki są chyba zadowalające. Niebawem ogłosimy je w kolejnej aktualizacj :) Na status OPP musimy czekać jescze rok, więc nie możemy jeszcze prosić o 1% podatku. Mamy nadzieję że i wtym roku będziecie wszyscy z nami i naszymi Kociambrami. Całujemy was gorąco!

06 Września 2021, 08:12
Czy to koniec...?

Oto stan naszego konta po zamknięciu sierpnia...Jesteśmy bezsillni...Poważnie zastanawiamy się nad zamknięciem Fundacji..Czekają nas ciężki wybory..Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory nam pomagali.. :(

01 Kwietnia 2021, 17:21
Kryzysowa Sytuacja w w Fundacji

Kochani...

Sytuacja finansowa w Fundacji jest kryzysowa...Nawet nie wiemy czy nazwać to kryzysem czy upadłością...

Na koncie mamy 514 zł...z czego musimy opłacić księgową, ogłoszenia adopcyjne na OLX..i musimy jeszcze zaszepić i zachipować trzy kociaki. Dzidzię, Flipa i Flapa..:(

Przyjęcia kolejnych bezdomniaczków mamy wstrzymane do odwołania. NIe sztuką jest reagować na każde zgłoszenie. Sztuką jest potem kociaki wyżywić i zapewnić im niezbędne badania i profilaktykę. A często w trakcie taich badań wychodzi jeszcze mnóstwo chorób. Musimy dbać o naszych obecnych podopiecznych..

Poważnie zastanawiamy się nad zawieszeniem naszej organizacji...:(

Sezon na kociaki w pełni..telefon dzwoni..a my jesteśmy bezradni :(

Szanowni Państwo,

jesteśmy młodą fundacją mającą siedzibę w Piotrkowie Trybunalskim. W marcu 2020 roku rozpoczęliśmy pomagać okolicznym zwierzakom. Najpierw jako wolontariusze, działaliśmy na własną rękę. Potem zakiełkował pomysł o założeniu fundacji. Z powodu pandemii wpis do KRS otrzymaliśmy dopiero w ostatnim dniu sierpnia 2020 roku, jednak nie powstrzymało nas to przed pomaganiem w tym ciężkim dla wszystkich okresie. Połączyła nas miłość do zwierząt. Nie ograniczamy się tylko do Piotrkowa Trybunalskiego. Pomagamy, leczymy i szukamy domów również dla kociaków i psiaków z okolicznych gmin i miast. Byliśmy tak zdeterminowani, że założyliśmy zbiórki na portalach wspomagających. Udało nam się również wynająć lokal na preferencyjnych warunkach. W jednej części mamy koty chore i na kwarantannie, w drugiej części koty już zdrowe i po socjalizacji. Pod koniec roku 2021 udało się dzięki WASZEJ pomocy wyremontować azyl, który aktulanie jest nie do poznania! Wystarczy popatrzeć na zdjęcia.

 

 

Ci, którzy obserwują nasz profil na FB, wiedzą ilu kotom pomogliśmy, ile wkładamy w to serca i wolnego czasu. 24 h, 7 dni w tygodniu jesteśmy w pogotowiu, aby pomagać kolejnym kociakom. Jedyne co nas ogranicza to budżet i finanse i aktulanie tylko jedna osoba mobilna.

Niestety jako "młoda" Fundacja nie mamy możliwości otrzymywania dofinansowań ani dotacji, nie mamy pomocy od miasta. Pomagamy tylko dzięki waszej uprzejmości.

Nie chcemy się tylko ograniczać do leczenia zwierzaków i szukania im domów. Chcemy walczyć z bezdomnością poprzez kastrację, edukację młodzieży oraz mieszkańców okolicznych gmin. Chcemy mieć realny wpływ na zmiany w Programach Opieki nad Zwierzętami Bezdomnymi. Nie mamy na to możliwości finansowych. Aktualnie mamy pod opieką 10 kotów w azylu i jednego kociaka w Domu Tymczasowym. Zapewne porównaniu do innych Fundacji nie jest to duża ilość. Jednak poprzez wzrosty cen żywności, leków, usług weterynaryjnych potrzebyjemy zaplecza finansowego. W kolejce czekają kolejne kociaki na przyjęcie.

Na co zbieramy? Na jedzenie, na żwirek, na podstawową opiekę medyczną (odrobaczania, szczepienia, chipowania, testy FiV/FeLV, kastrację, sterylizację), na czynsz, prąd, wodę, księgową. Przed każdym przyjęciem nowego kociaka liczymy każdy grosz.

Bez waszej pomocy się to nie uda. Już tyle udało nam się zrobić... Wspólnie możemy uratować jeszcze wiele istnień. Każda złotówka jest na wagę złota. Bardzo was prosimy o wsparcie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
27 zakończonych zbiórek
Wsparło 190 osób
6 100 zł (12,2%)
Brakuje jeszcze 43 900 zł
Wesprzyj